2733
2734

تاپیکاییم که دارم حذف میشه اگه کاربریم بترکه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

خو ب نی نی یار بگو

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

پس چی کار کنم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
تاپیک ممنوعه بزن

نه اینجوری دوست ندارم یعنی حتما باید ممنوعه باشی تا کاربریت بترکه

پس چی کار کنم

روزی یه دونه لینک تو  حذف تاپیک بزار  تا پاک بشه چون بیشتر ر

از روزی یه دونه پاک نمی کنن

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
روزی یه دونه لینک تو  حذف تاپیک بزار  تا پاک بشه چون بیشتر ر از روزی یه دونه پاک نمی کنن

باشه ممنون

نه اینجوری دوست ندارم یعنی حتما باید ممنوعه باشی تا کاربریت بترکه

نه نی نی یار و صدا بزن میترکه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اینجوری زودترمیترکونن دربقیه مواردطول میکشه 

ممنون عزیزم

نه نی نی یار و صدا بزن میترکه

آخه می خوام تاپیکام حذف بشه بعد کاربریم بترکه

آخه می خوام تاپیکام حذف بشه بعد کاربریم بترکه

گفتم که فقط روزی یه دونه تاپیک پاک میشه 

2706