2737
2734
عنوان

کم حرف زدن پسر دوسالم

683 بازدید | 37 پست

سلام پسرمن دوسالش تموم شده ولی خیلی کم حرف میزنه هرچقدرم باهاش کار میکنم یکم تلاش میکنه بگه بعد میره بازیشو میکنه..تخم کفتر و تخم بلدرچین هم دادم بهش ولی تاثیر نداشته توروخدا راهنمایی کنین خیلی ناراحتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ناراحت نباش معمولا پسرا دیرتر حرف میزنن اما کامل 

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2731
2740

پسر خواهرشوهرم تا تولد دوسالگیش که انگار دو سال رو پر کرده بود خیلی خییییلی کم در حد مامان و بابا میگفتو بزور یه تولد تولد میخوند.بعدش مادرشوهرم کلی بلند بلند باهاش حرف میزد یا کارتون براش میذاشت دیگه راه افتاد حرف زدنش.الانم۴ سالشه و  تو فامیل خودشون از بقیه بچه ها جلوتره توی حرف زدن

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

دختر منم کم حرف میزد براش برنامه کودک گداشتم یاد گرفت یا باهاش حرف میزنم ، ولی پسر دختر عمم ی ماه از دختر من بزرگتره اینقد قشنگ حرف میزنه کامل کلمه هارو میگه تازه فشم یاد گرفته 🙄 ۲سال نمیشه. 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
اخه بچه های از خودش کوچیکتر قشنگ حرف میزنن ولی این نه..مقایسه میشه

اصلا مقایسه نکن وقتش که بشه خودش حرف میزنه تو واسش داستان بخون باهاش حرف بزن اما ناراحت نباش

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2706