2737
2739

شوهرم هتل گرفته واسه نهم بهمن دیشب میگفت دوست ندارم تنهایی بریم باخونواده تو و مادرم

منم مادر شوهرم عممه مخصوصا که وقتی باخونواده ما میاد

با اداهاش ذهرمارمارمون میکنه

گفتم میخام تنها بریم میگه خب مامانم هم ببریم که گفتم پس مامان منم بیاددوست ندارم باهم باشن ولی زورم میاد هرسری مامانش هس  البته مامانم خرج سفرشو خودش میده

گفت نه 😳😳😳😳منم گفتم اصلا مشهد  نمیااااااااااااام کنسل کن😢😢😢😢

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

باهاش اروم صحبت کن بگو بخدا با اونا بهم خوش نمیگذره

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای  شوهراتون چرا اینجورین اخه

ما یدونه مسافرتم باخونواده نرفتیم

همش دونفره

منم بگم با خونوادت بریم میگه نه. سفر مزش ب دونفره بودنه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
وای  شوهراتون چرا اینجورین اخه ما یدونه مسافرتم باخونواده نرفتیم همش دونفره منم بگم با خونوا ...

خوش به حالت شوهر آبجی منم همین جوریه ماکه هر موقع بخوایم بریم یه دمی وصلمونه

دلت واقعا بخواد برات فرقی نمیکنه با کی میری

دلم میخواد ولی به خدا خونواده شوهرم ذلم میکنه اصلا یه چی میگم یه چی میشنوی

به خدا به خاطراونا حتی گفتم دوست ندارم باخانوادم برم

آخه تا کی باید اونا رو ما ببریم

خب برادر شوهرام هم حقوق بگیرن ببرنشون

بخدا بحث پولش نیس بحث استرسیه که باید تحمل کنم😢😢😢😢

2740
دلم میخواد ولی به خدا خونواده شوهرم ذلم میکنه اصلا یه چی میگم یه چی میشنوی به خدا به خاطراونا حتی گ ...

میفهمم چی میگی

ولی بیخیال

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
آره بابا میخوام خودمو بزنم به بی خیالی   ولی قدرتشو ندارم اصلا میگم نرم بهتره تا تنش واسترسو ت ...

برو بهت خوش بگذره انشاالله

من ک دلم پر میکشه واس اقا

ماه پیش رفته بودم پابوسش

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

حیف نیست حالا که امام رضا طلبیده خرابش نکن 

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
حیف نیست حالا که امام رضا طلبیده خرابش نکن 

اعصابم ضعیف شده دفعات قبلی صبرو تحملم زیاد بود بااون حال کوفتم شد الان همش یادم میفته و استرس میگیرم

مادرشوهرم خیلی اذیت کرد نمیتونم دیگه تحمل کنم