2733
2739
عنوان

پس انداز زنونه

357 بازدید | 19 پست

سلام به همگی 

میگم دلم خیلی گرفته چون بعد چندسال زندگی هنوزپس اندازی نداریم شوهرم هم برجی دوتومن داره که خب میدونین خودتون گرونیه و ی بچه هم داریم سه ساله خونه هم نداریم ی ماشین داریم مدل پایییببن و...

میخام بدونم چ جوری با سیاست زنونم پس اتداز کنم توراخدت راهکارای بیخود و تهمت وتوهین نکنین واقعا کمک لازمم ک حداقل تو این زمونه بتونبم ده تومن پس اندازکنیم توراخدا راهکارهای شدنی بگین نه بیخود

واقعا با دو تومن نمیشه پس انداز کرد

ولی از شکم نزنید فقط

میتونی توی آف خرید کنی ارزونتر باشن . همین به ذهنم رسید. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که پس انداز نمیشه کرد با دو تومن صبر کن این تنش های گرونی تموم بشه  بعد صد تومن و پنجاه تومن و بیشتر و کمتر توی حتما یه قلک بنداز   تا خرج نشه 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2728

هر چی میخری.مثلا لباس بچه قیمتش رو 5تومن بالاتر حساب کن.و اون 5تومن رو بنداز تو قلک.بعد چند وقت خودش زیاد میشه

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.

قرعه کشی خونگی بنویس من نوشتم مجبورم پس انداز کنم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

اول اینکه اگه میتونی کار تو خونه انجام بده کمک خرج بشی

دوما اینکه با پول یارانتون یه قرعه کشی خونگی بزار 

تو یه ماه مخارج خونه رو یادداشت کن،سرماه بفهمی چی زیادتر خریدی یا چی واجب نبوده

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵
2740

خب دیگه واقعا با دو تومن سخته پس انداز مخصوصا اگه اجاره بدی، یه قلک بزار از کم شروع کن حتی پول خورد ،بالخره یه انگیزه میشه برات ،حتی اگه سالی ۵۰۰ تومن‌بشه ،یه جایی به دردت میخوره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

به پولی که برا پی انداز میزارید کنار اصلا دست نزن

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

من شوهرم قبلن نظامی بود الان کاسبه همیشه میاد خونه جیبشو خالی میکنم ده تومن بیستومن برنیدارم بهشم میگما میگم لازمم شد برداشتم کلن بگیری نگیری پولش میره بهتره براخودت جمع منی به دردت میخوره

واقعا با دوتومن نمیشه پس انداز کرد من  دو ساله ازدواج کردم کلا تونستم نزدیک ۵ تومن جمع کنم‌ به ...

بد نیست اوایل ازدواج معمولا اصلا نمیشه پس انداز کرد از بس قسط و وام و اینجور چیزا هست 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

من میخوام صرفه جویی کنم هر چند الانم زیاد خرج نمیکنم.مثلا چراغهای اضافی رو خاموش کنم که پول برق کمتر بیاد با تلفن در مواقع ضروری صحبت کنم .گوشت و برنج کمتر درست کنم رو بیارم به سبزیجات و نون.فعلا تا یکسال لباس نخرم وسایل خونه نخرم .مستاجرم شوهرمم پارسال ورشکست شد همش داریم بدهی میدیم.واقعا به پول یارانه و معیشتی احتیاج دارم ولی بهمون نمیدن.خانواده م ساپورتم میکنن

2706