2733
2734
عنوان

جوجه کباب تو سیخ چوبی

7496 بازدید | 40 پست

سلام خانومای عزیز

جوجه میخام درست کنم تو سیخ چوبی داخل ماهیتابه

میخام ببینم خوب میشه؟؟ روغن هم بریزم؟ درش باز باشه یا ببندم اب بندازه؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید اگه قلق خاصی داره. میخام نرم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اول درشو ببند اب بندازه و کمی بپزه بعد باز کن تا ابش خشک شه بعد کره و زعفرون اضافه کن بزار سرخ بشه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اره روغن بریز شعلش کم کم باشه اروم سرخ بشه درشم بزار باز 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
گوجه هم بزن به جوجه ها روغن بزن در ماهیتابه هم ببند

وا نه گوجه بد میشه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

اره عالی میشه دوقاشق روغن بریز،درشم ببند آب بندازه بعد که آبش بخار بشه جوجه هم مغز پخت میشه،لحظه ی آخر درشو بردار که سرخ بشن

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤دانشجوی حقوق🥰ان شاءالله امیدوارم که آزمون وکالت قبول بشم🥰
2706