2737
2739

من قلبم مریضه نمی تونم کوه برم... شوهرم از وقتی که من مریض شدم هر صب جمعه میره کوه.... امروز برگشته بهم میگه اونجا آب می خواستم یه دختره بهم آب داد بعد با هم اومدن پایین... شوهرم رسوندش... بعد باهم تو ماشین درددل کردند... دختره گفته میخواد هر صب جمعه با هم یه جا قرار بزاریم بریم کوه؟ حالا شوهرم به من میگه نظرت؟!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خونش حلاله

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2728

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.. خدایا ما زنا و دخترا چرا رابطه هامون با پسرآ و مردآ غریبه اینقدر زیاد شده.. مثلا همینجا یه پسری کامنت میزاره من جواب میدم.. من یه کامنتی میزارم اون جواب میده.. الان همه میان میگن روابط اجتماعیه دیگه😑😐

بابا خودتون رو گول نزنین بخدا گناهه به والله گناهه ولی چرا داریم انجامش میدیم چرااا خدایا.. 

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2738
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.. خدایا ما زنا و دخترا چرا رابطه هامون با پسرآ و مردآ غریبه اینقدر زیاد شده.. مثلا ه ...

من خودم بسیار مقید هستم اما اصلا با این حرفتون موافق نیستم خدا شاهده من با برادرشوهرم هم زیاد صحبت نمیکنم هنوز بعد ۵سال با مرد پایینیم که جای پدرم هم هست حرف نمیزنم اما گاهی اوقات مجبور میشن که ارتباط داشته باشیم

2706