2733
2734
عنوان

خانونمای که سزارین کردید بیایید لطفاااااااسوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم پارسال سزارین کردم بی حسی بودم اصلا درد بعد از عمل و حس نکردم راحت هم راه رفتم شکمم هم اصلا پرستار ها فشار ندادن اما چون بی حسی بودم و زود هم بلند شدم سر پا و خیلی تحرک داشتم مایع بی حسی رفت تو سرم و چند روز سر درد داشتم

با اجازه استارتر، خانما میشه تاپیک آخرم و جواب بدین

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
مرسی عزیز دلم یکم واسم تعریف میکنید کدوم روش بودید اذیت شدید یا نه چقدر تا بهبودی طول کشید؟

اصلا نترس

ميري ميخابي بچتو ميدن بغلت

بي حسي بهتره

دردارو نميفهمي 

مخصوصا موقع فشار دادن شكم

رو شيرتم تاثير نميزاره

فرشته كوچولوتم همون لحظه ميبيني

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

ببین من خیلی وقت پیش سزارین کردم.توبخش از ۲۰ تا تقریبا سزارینی فقط یک نفر درد داشت بقیه راحت راه می رفتن .رااحت.شکم کسی رو هم فشار نمی دادن.می گفتن پاها رو فشار بدین کف تخت و لکن رو ببرید بالا.۲ با ۳ بار .کامل رحم خالی می شد.بعدم گفتن پاشو برو دستشویی و یکم راه برو.دیگه تموم.

واای با این حرفا منی ک اول راهم و اون بنده خدایی ک میخواد زایمان کنه وحشت کردیم ک😅😅😅

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 

عزیزم قدمش مبارک انشاءالله به سلامتی بغلش کنی😍😍

منم پارسال برا زایمان پسرم نگران بودم خداروشکر با توکل به خدا و اعتماد بهش عالی رد شد بدون هیچ دردی.من دخترمو با بی حسی سزارین کردم پسرمو با بیهوشی. به نظر من هردوتاش خوبه بستگی به دکترت داره که وارد باشه یا نه.هر دو روش خوب و عالیه اصلا استرس نداشته باش گلم به بعدش فکرکن که بچتو بغل میکنی.

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

من چندسال پیش سز شدم بی حسی بودم دردشکمو نفهمیدم فقط وقتی میخایی بلندشی تکون بخوری دردداره دوروزه اول جای آمپوله بی حسی دردمیکردبعدش تموم شد

صبراوج احترام به حکمت خداست...
عزیزم اولین بارته لترزول خوردی؟ فولیات چطور بودن

هنوز از امشب شروع کردم نه اولین بارمه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706