2752
2734
عنوان

خانونمای که سزارین کردید بیایید لطفاااااااسوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 33 پست
هنوز از امشب شروع کردم نه اولین بارمه

بنظرم برای بار اول امپول نزن لترزولارو بخور روز ۱۲ برو سونو ببین تخمدانات چجوری فعال شدن و وضعیت فولیات جطورن اگه خوب رشد کردن  امپول اچ سی جی بزن تا ازاد شن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم برای بار اول امپول نزن لترزولارو بخور روز ۱۲ برو سونو ببین تخمدانات چجوری فعال شدن و وضعیت فول ...

آخه میدونی قبلا کلومیفن خوردم دوتا فولی تپل داشتم ولی یکیش کیست شد، برا همین میدونم تخمدان هام زیاد تحریک میشن، آمپول نزنم بهتره خیالم راحت تره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
آخه میدونی قبلا کلومیفن خوردم دوتا فولی تپل داشتم ولی یکیش کیست شد، برا همین میدونم تخمدان هام زیاد ...

اره پس امپولو نزن چون زیادی رشد میکنن همون لترزول بخور منم با لترزول مامان شدم ماه دوم فولی ۲۸ داشتم که از ماه سوم دوزشو خودم کم کردم از روزی دوتا ب ۱تا کاهش دادم و خداروشکر همون ماه با یه فولی ۲۵ باردارشدم