2733
2739
عنوان

خواستگاری دایی

459 بازدید | 39 پست

دوستان فردا شب قراره بریم خواستگاری برای داییم

دختر خانم همه چیزش اوکیه فقط اینکه یک بار عقد کرده و جدا شده

مادربزرگم مخالفه

به نظرتون حق با کیه 

اشتباه از مامان بزرگ منه؟یا داییم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر بزرگت

قاتل ک نیس قبلا عقد کرده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738

اشتباه از مامان‌بزرگ.. وا خب حتمن  اشتباه انتخاب کردن جدا شدن.. بدم میاد از این آدما... مثلا دیشب خاله مادر شوهرم میگفت فلانی رفته یه دختر دست دومی گرفته خیلی بدم اومد ازش

خو عقد کرده . گناه یا خلاف نکرده. کسی ک یبارعقد کرده دیگه ادم کثیفیه؟ نباید کسی رفت طرفش؟ قدیمیا میگن دیگه ی بارشوهرکرد دیگه دستمالی شده ب درد نمیخوره.  اخه اگه دستی هم بهش خورده باشه شرعی بوده.  چقدر کوته فکر .چقدر جامعه خرابکن. چقدر افکارکهنه.

علت جدایی مهمه..شایدم بیگناه باشه مثل خواهر من ک تو عقد جداشد چون شوهرش بدرد نخور ود و هیچ حسی ب زن و زندگی نداشت الان پسرخالم اومده خواستگاری داداش بزرگش و خواهراهش و زن دهداشش دخالت میکنن

والا ما شنیدیم اون پسره نخواسته

زن دوسته شوهرم ی دختر گل عالی خیلیم خوشگل نامزد قبلیش نخواسه طلاق گرفتن  ب شوهرم میگم واقعا لیاقت دختر ب این خوبی رو نداشته نامزدش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706