2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بچه ها به نظر من اول تا خدا نخواد نمیشه من دکتر نرفتم ولی رژیم هایی که تو کتاب گفته شده بود رو رعایت کردم پسر می خواستم دخترشد .
خدایا هیچ کسی رو از درگاهت ناامید برنگردون صلاح و حکمتت رو با خواسته قلبی مون یکی کن🤲
2740
رژیم برای پسر دار شدن خیلی سخته.بخصوص زمان مقاربت من الان یکساله در حال اقدام هستم چون هر بار دو بار بیشتر اجازه نزدیکی ندارم تا الان باردار نشدم. الان یکساله شیر و ماست نخوردم استخوان درد شدید گرفتم.ولی از امروز رژیم رو شکستم بیخیال شدم. توکل کردم بخ خدا
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
چرا پوست صورتم جوش می‌زند و راه های مبارزه چیست؟ چند روز است که غافل شده‌اید و صورتتان پر از جوش شده؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به محض خوردن گرمی‌ها جوش می‌زنند. جوش‌هایی که با مصرف برخی مواد غذایی، لوسیون‌ها و حتی مواد طبیعی بهتر یا بدتر می‌شوند. ممکن است در مسافرت کرم ضدآفتاب را فراموش کرده باشید یا آب و هوای شهر دیگر با مذاقتان جور در نیامده باشد. طبع بدن شما چیست؟ اول از همه بهتر است بدانید که چرا جوش می‌زنید. خیلی از مشکلات پوستی ناشی از سبک زندگی شماست که ممکن است در ایامی خاص تغییرات زیادی کرده باشد. برای این موضوع باید طبع بدن خود را بشناسید و روش‌های سنتی درمان جوش را یاد بگیرید. در مسافرت؛ غافل شده اید! سعی کنید همیشه به همراه غذا سبزی و سالاد مصرف کنید این مواد به دلیل فیبر فراوان و کمک به دستگاه گوارش نقش مهمی در از بین بردن جوش‌ها دارند. شاید در مسافرت . . . ادامه...
پیش دکتر محتسبی نرو یه سال رفتم پیشش هر بار فقط،یه نسخه اخرشم برلی تنبلی تخمدان میگه برو جایی دیگه اخه واقعا برام سواله تو که الکی اسم در کردی بعد به ذهنت خطور نمیکنه جراحی، عملی چیزی پیشنهاد بدیکاملا مسخصه که پولکیه امیدوارم از گلوش پایین نره
2706