2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان الان ديگه همه چيز انلاين شده من يكي از دوستان كه هم دانشگاهي من بود از اهواز با دكتر طاهره مختاريان در تهران درارتباطه و انلاين شروع كرده من اين دكتر رو ميشناسم فكر كنم بيست پنج سالي سابقه داره و عروس يك پروفسور ژنتيكه و كارش حرف نداره هركي پيش رفته جواب گرفته و از روش هاي خطرناك و مضرر هم استفاده نميكنه من دكتر طاهره مختاريان رو به عنوان بهترين دكتر در انتخاب جنسيت فرزند پسر يا دختر پيشنهاد ميكنم و تلفن و پيجشو براتون ميذارم انشالله به حق امام زمان همه شما به آرزوهاي قشنگتون برسين

https://instagram.com/tahereh_mokhtarian_phd?igshid=8pnwyyapb8js 

اين پيجشه👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

اينم واتس اپ منشي

٠٩٠٣٦٧٠٨١٧٠

سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خيابان قرقاول (خ سلطاني)پلاك ٩ واحد ٤ تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١ 

2731

سلام عزیزم، دوست من 2 تا دخترداشت وشوهرش خیلی پسرمی خواست،رفتیم پیش یه مامابنام حوریه حسینی،کاربلدوباتجربه ست البته همون اولش بهمون گفت که 100%نیست ولی ماگفتیم اشکال نداره میخوایم انجام بدیم، 3_4ماه رژیم داد ویه سری اقداماتی گفت بهش که انجام بده، چون طب سنتی ومدرن راباهم کارمیکنه این خانم دکتره، وقتی رفتیم سونو وگفت پسره، من به بابای بچه خبردادم ویه کادو تووووپ ازش گرفتم😉😂آدرسش الان کمالشهره، اینترنت بزنین میاد.. 

یعنی هیچکی تو کرج تعیین جنسیت نرفته؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها.من رفتم پیش کارشناس مامایی توکمالشهر،کارش بیسته.(حوریه حسینی) بری مطبش اکثرا ازتهران وشهرای دیگه میان واسه تعیین جنسیت پیشش.گوگل کن آدرسشوببین.

عزیزم اگه کرج هستی برا تعیین جنسیت با تغذیه بروپیش دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه خیلی از دوستام رفتند ...

ایشون کارشناس تغذیه هستند و خودشون را در فضای مجازی پزشک و متخصص معرفی می‌کنند

فقط کافیه متن (حمید محمودی سازمان نظام پزشکی) را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت سازمان نظام پزشکی کشور بشید و آخرین مدرک تحصیلی ایشون را در  پروفایل رسمی اعضای سازمان نظام پزشکی ایران که مبتنی در داده‌های ثبت‌شده اعضاء در سازمان نظام پزشکی کشور است را ببینید که به وضوح آخرین مدرک تحصیلی حمید محمودی کارشناسی تغذیه قید شده

2740