2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لانگ دیستنسه؟ شروع نکرده تمومش کنید به نظرم

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2738
فقط کافیه واقعا عاشق هم باشید فاصله هیچ تاثیری نداره منم از عشقم دورم ولی خیلی همدیگه رو دوست داریم

شرایطها موردی فرق داره...چقدر در ارتباطین؟دوتاتون چند سالتونه؟شغلاتون چیه؟رابطتون جدیه؟

800کیلومتر😢

تو مجازی دعوا راه ننداز اصلا 

چون دورین نمیشه با گفتگوی رو در رو حلش کرد

بعضی وقتا ک آنلاین نیست براش پیامهای عاشقونه بنویس که یدفعه ای ببینه ذوق کنه

تماس تصویریم خوبه

تو مجازی دعوا راه ننداز اصلا  چون دورین نمیشه با گفتگوی رو در رو حلش کرد بعضی وقتا ک آنلاین ن ...

نه عزیزم درسته دوریم اما گاهی همو میبینیم از نزدیک یه فرشتس واقعا یه مرد تمام عیار...

از دور ولی به سختی میشه تماس داشت باهاش

شرایطها موردی فرق داره...چقدر در ارتباطین؟دوتاتون چند سالتونه؟شغلاتون چیه؟رابطتون جدیه؟

من ۲۴ اون ۲۶

من برای کنکور میخونم اون شاغل

رابطه م جدیه قبلا خاستگاری کرده بود ولی رد شده بود😁 ولی بعد شیش سال اومد با خودم صحبت کرد خوشم اومد

فقط مشکل اینه که الان رفته فرانسه شرایط هامون جور بشه میاد

نه عزیزم درسته دوریم اما گاهی همو میبینیم از نزدیک یه فرشتس واقعا یه مرد تمام عیار... از دور ولی به ...

روزهایی که بیکاره شب قبلش میتونید چت کنید یا تماس تصویری 

یعنی مثلا قرار بزارید که فلان روز باهم صحبت کنیم 

2706