2733
2734
عنوان

چله حدیث کسا از یک دی

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 911 پست
استارتر عزیز تا اینجا کسی حاجت گرفته؟

بله عزیزم از اول تاپیک نگاه کنید چندنفراومدن گفتن فک میکنم حدود ۵،۶ نفر بودن 

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
بله عزیزم از اول تاپیک نگاه کنید چندنفراومدن گفتن فک میکنم حدود ۵،۶ نفر بودن 

خدا رو هزاران هزار بار شکر انشالله حاجت روایی همه عزیزان ب حق پنج تن ال عبا❤

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان فردا  ۱۱/۱

گروه اول به نیت  خورشید ماه

گروه دوم به نیت melika۱۳۰۰

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2740
بچه هامن توگروه دوم صفحه ۱۱هستم اماصفحه ۱۸ نیستم.اصن اسمی ازخودم ندیدم امامن هرروزمیخونم فقط اعلام ن ...

سلام ،شما گروه دوم نفر سوم بودین که به نیتتون خوندیم صفحه ۱۸ نفر سوم.

ممنون عزیزم ان شاءالله  مرسی ک شما ما رو جمع کردی و در این کار خیز مشارکتی داشتیم دیگه9روز مو ...

ممنونم عزیزم ، ولی من کاری نکردم بابت جمع آوری اعضا ⁦☺️⁩ حتما با عزیز دیگه ای اشتباه گرفتید

به غیر از امروز بله ظاهرا  9  روز دیگه باقی مونده

💖💖😘😘😘

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

سلام دوستان فردا  ۱۱/۲

گروه اول به نیت  متولد مهرماه

گروه دوم به نیت ارادتمندامامحسین 

2706