2737
2739
عنوان

بجه ها خونریزی زمان لانه کزینی تون جطوری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82066 بازدید | 44 پست

سلام خانما خوبید؟من ۷روز قبل پریودم اول ی لک قرمز ب اندازه بند انگشت اومد برام .بعدش لکه قهوه ای میاد برام..روز یازده پریودمم تخمدان یمت راستم خیلی دردمیکرد و تیر میکشید.احتمال داره بخاطر لانه گزینی باشه؟کسی شبیه من نبوده ک نتبجه گرفته باشه و باردار شده باشه؟من الان۲سال و نیمه ک منتظر نی نی هستم..انتظار خیلی سخته.خدا کنه این دفعه دیگه نی نی تو دلم باشه🙏

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 

سلام 

من تازه عضو سایت شدم 

میخواستم بدونم من ۱۴روز از نزدیکی مون میگذره امروز با اینکه باید ۲۰پری بشم لک داشتم خیلی میترسم شاید مال پریودمه ب نظرتون احتمال بارداری هس؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارک باشه عزیزم من روز 20 پری 3 روز لک بینی داشتم.قهو ه ای بود همون 3 روز بود دیگه پاک شدم 

سلام خانمی لکه بینی تون چقدر بود در روز ؟واینکه دل دردم بودی یا خیر ؟راستی بهت تبریک میگم

وخدایی که به شدت کافیست .

سلام دوستان من بعداز ٤ روز اقدام برا بارداري لكه بيني دارم والان٣ روز هست هنوزم دارم كمو زياد ميشه ولي قطع نميشه خيلي خيلي احساس خستگي دارم ايا امكان بارداري برام وجود داره؟

2738
سوالی دارین بپرسین بچه ها؟ منم لک لانه گزینی داشتم.خداروشکر الان فهمیدم باردارم

مقدارش چقدر بود؟ رنگش چی بود؟ چند روز طول کشید؟ کمردرد و دلدرد داشتین؟

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
سوالی دارین بپرسین بچه ها؟ منم لک لانه گزینی داشتم.خداروشکر الان فهمیدم باردارم

سلام من بعداز15 روز ک ازموعدم گذشت افتادم ب لک بینی نمیدونم مال پریوده یالانه کزینی خیلی کمه بیشتر خون ابه تیرس وفقطم دوروز بود نمیدونم باردارم یانه مال توچجوری بود دعاکن ماهم بارداربشیم 8 ماهه اقدامم کلافه شدم

سلام من بعداز15 روز ک ازموعدم گذشت افتادم ب لک بینی نمیدونم مال پریوده یالانه کزینی خیلی کمه بیشتر خ ...

عزیزم شما بیبی چکدنزدی؟ منم هیجورم ۹ روز تاخیر بی سابقه دارم از دیروز لک قهو  ای میبینم ...ولی بی بی چکا همش منفیه

2706