2733
2739

اون همه کاربری که تو تاپیک پر بازدید گفتن ابرو هاشونو ارایشگر خراب کرده 

خب چرا خودتون بر نمیدارید؟ من تاحالا یکبار هم ابرو دست ارایشگر ندادم .حتی برای ازدواجم . 

مدلی که روی ابرو هام در میاد و دوست دارم با مداد ابرو میکشم پر رنگ میکنم بعد موها و پرز های اضافه اطرافشو با موچین میگیرم . اخر سر هم یه شونه میزنم یه قیچی ریز و تمام 

میام منطقی با دلم صحبت کنم ،میگه خفه شو بابا دوسش داری!🙄

جدی ؟؟من همش فکرمیکنم بدترش میکنم

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طاقت دردشو ندارم. گذاشتم‌دخترونه پر بشه راحت شدم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740
جدی ؟؟من همش فکرمیکنم بدترش میکنم

نه با حوصله مداد بکش مدلی که میخوای مطمئن شو جفتش یکیه .. بعد اطرافش و اضافاتشو بردار 

میام منطقی با دلم صحبت کنم ،میگه خفه شو بابا دوسش داری!🙄

آفرین بر تو 

ولی عزیزم من روز عروسیم رفتم پیش آرایشگر بهم نگفت و خودش ابرومو تیغ زد بعد که من فهمیدم گفتم چرا این کار رو کردی گفت ارایشت زمخت میشد

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.