2733
2739
عنوان

فراری بودن شوهرم

1384 بازدید | 84 پست

سلام ما تازه ازدواج کردیم حدودا ۴۰ روزه ....

شوهرم خیلی زیاد ب خانوادش وابسته هست ن وابسته بچگانه بلکه اینطوریه ک هرروز زنگ میزنه و پنجشنبه جمعه ها از تبریز پا میشه میره شهرستان ک بمونه خونه پدر و مادرش چیکار کنم ک از این وابستگی کم بشه و لااقل ی روز هفته خم برا من وقت بذاره چون سراسر هفته سرکاره و فقط دوروز نمیره ک اونم میدوعه میره شهرستان پس کی میاد ب حرفا و مشکلات من برسه؟😔😔😔

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو باهاش حرف بزن بگو حداقل به منم وقت بزارم البته باخوبی بگو

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2738
تنها بدون شما میره خونه ی مادرش؟ 

بله امروز گفت میای گفتم نه خودش اومد منم با مینی بوس اومدم و بهش گفتم دیگه خونت نمیام پدرم عصبی شد زنگ زد بهش ک بیا کارت دارم با مادرش اومدند و من و مادرش ی دعوای لفظی حسابی کردیم 

میدونی تو هنوز اول راهی اشتباه منو نکن فقط نباید بدونه ک تو با مادرش و اینک میره بهشون سر میزنه مشکل ...

ولی متاسفانه میدونه کلا دعواهای منو شوهرم بخاطر همین مسئله هیت غیر این مسئله اختلافی نداریم ک

2706