2733
2734
شاخ و دم نداره ک. مریضیه عینه بقیه مریضیا ما هممون گرفتیم ی هفته ای خوب شدیم

این آنفولانزا خطرناکه رو میگماااا نه اون انفولانزا معمولیه،کپسول تامی فلو دادن بهتون برای درمان؟

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این آنفولانزا خطرناکه رو میگماااا نه اون انفولانزا معمولیه،کپسول تامی فلو دادن بهتون برای درمان؟

باید متخصص بیماری های عفونی برن

کپسول ضد ویروس رو هم بگیرن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728

همون بود.فقط اوناییکه دستگاه ایمنیشون ضعیفه میمیرن

وگرنه دکتر گفت خطرناک نیس

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

شوهر من همیشه اولین نفر مریضی میگیره میاره خونه،کلا آهن ربای ویروسه..ماه پیش آنفلوانزا گرفت دخترامم گرفتن،خودمم..یه هفته همه مریض بودیم،ایندفعه گفتم اگه مریض شدی برو خونه مادرت، اون یه هفته آنفلوانزا منو از پا انداخت مخصوصا تب بچه هام..اگه بچه کوچیک دارین مواظبش باشین از باباش نگیره..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
شوهر من همیشه اولین نفر مریضی میگیره میاره خونه،کلا آهن ربای ویروسه..ماه پیش آنفلوانزا گرفت دخترامم ...

نه عزیزم بچه نداریم خداروشکر

شما هم خیلی داغون شدین یا سوهر من اینجوریه؟ترسیدم یکم مخصوصا داروهاش که نایابه ،میگم یچیزی نشه یوقت

🧿
2738