2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودش خواسته

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2738
ا؟ مرسی که گفتی😍

قربونت  

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

نه چون امروز خیلی خیلی خیلی تاپیک زد بنامش. 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
خودش تاپیک زد دیگه داستانمو نذارین راضی نیستم

بالاخره آخر داستانش چی شد؟

چه بلایی سر مبینا و امین و اومد بعد از طلاقش؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

صداش میکردن که ادامشو بذار.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
بالاخره آخر داستانش چی شد؟ چه بلایی سر مبینا و امین و اومد بعد از طلاقش؟

مبینا رسوا شد سهیل توی خونشون مچشو با پسر میگیره 

امینم توی همون ماجرای طلاق از مبینا رکب میخوره چون مبینا میره بایه پسر دیگه دوس میشه

سما هم ازدواج کرده خوشبخته

مبینا رسوا شد سهیل توی خونشون مچشو با پسر میگیره  امینم توی همون ماجرای طلاق از مبینا رکب میخو ...

خود خود کتاب داستانهای فارسی بود ماجراها

البته من یادمه نوجوون بودم از این داستانهای دنباله دار تو مجله های خانواده سبز و از اینجور نشریات بود و یه مدت هم که شور جوونی به سرمون بود، پیگیر میشدیم

به هر حال اگه واقعا قلم خود سما بوده باشه، گیرا بود و به نظرم سما می تونه نویسنده بشه 🙂

ممنون از جوابتون 🙏

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن