2733
2734
عنوان

دوستان تروخدا یکی به دادم برسه😭😭

388 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها دو سه روزه یه چیزی مثل چی داره مخمو میخوره همش فک میکنم شوهرم داره بهم خیانت میکنه در صورتیکه خودم میدونم امکان نداره این کارو بکنه فقط فکرشو میکنم چون عشقمون تو فامیل زبانزد همه میدونن چقدر منو دوس داره و واسه بدست آوردنم خیلی تلاش کرد چون راضی نبودم باهاش ازدواج کنم اما از وقتی عروسی کردم دیوانه وار عاشقش شدم وانقد دوسش دارم همش بهش گیر میدم اون خیلی دوسم داره هرچقدر بهش گیر میدم بازم کوتاه میاد اما من خودم میدونم خیلی رو اعصابم اونم کم کم خسته میشه تروخدا راهنماییم کنین همش بهش گیر میدم رمز اینستاگرامتو بده رمز تلگرامتو بده اونم میده اما میدونم ناراحته چون میگه مگه ازم چی دیدی ک این کارارو میکنی خودت میدونی چقدر دوست دارم هیچوقت بخاطر چندتا ستاره ماه خودمو از دست نمیدم اما بازم شک دارم حالت یه نوع مریضی گرفتم تروخدا کمکم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ببین خیانت در زندگی مشترک باید انقدر قبیح و دور از ذهن باشه که حتی به فکر شما و همسرت هم نرسه!اینکه روزی دوبار بگی بده اینو چک کنم بده اونو ببینم جز عادی کردنش فایده دیگه ای نداره!!!فکر کن شوهرت روزی دوبار بهت بگه گوشیتو بده ببینم با پسری صحبت نکرده باشی  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

میدونی به هرچی که مدام فک کنی سرت میاد؟؟؟تاپیک های خیانته نی نی سایتو نخون

تجسس نکن دنبال خیانت نگرد 

مطمئن باش خیانت نمیکنه اگه فکری بد اومد توی ذهنت بگو برو پاشو از جایی که نشستی وحواس خودتو پرت کن

میدونی به هرچی که مدام فک کنی سرت میاد؟؟؟تاپیک های خیانته نی نی سایتو نخون تجسس نکن دنبال خیانت نگر ...

اره واقعا از همین میترسم میگم اگه بهش فکر کنم به سرم میاد دوس دارم ذهنم منحرف شه