2733
2734
عنوان

سزارین اختیاری تهران

103 بازدید | 9 پست

سلام خانوم ها،اونایی که تازگی زایمان کردن یا به زودی زایمان میکنن و دکترشون سزارین اختیاری قبول کرده منو راهنمایی میکنن؟کدوم دکتر و ببیمارستان برم،حتما سزارین میخوام

هر کدوم از بیمارستانای خصوصی بری انجام میدن ولی دولتیا نه . منم می خوام سز اختیاری کنم

مطمئنی عزیزم؟من برام هزینش مهم نیست ولی چندتا بیمارستان خصوصی رفتم گفتن قبول نمیکنن😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خودم از چن بیمارستان پرسیدم وتصمیم گرفتم اقبال انجام بدم . هر بیمارستانی که می خواید انجام بدید از اون بیمارستان یه دکتر انتخاب کنید برید مطبش تا زمان زایمان براتون مشخص کنه وخودشم میاد عمل می کنه

2731
نه من خودم از چن بیمارستان پرسیدم وتصمیم گرفتم اقبال انجام بدم . هر بیمارستانی که می خواید انجام بدی ...

ممنون عزیزم از راهنماییت،اسم دکترت رو هم میگی که اگه جایی پیدا نکردم برم پیشش؟

2738

درخواست دوستی دادم میشه قبول کنی

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩