2737
2739

من دادم 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اون هفته دادم.یکشنبه جوابشو گرفتم.خوب بود خداروشکر اما من رگ ندارم دستام تیک تیکه شد.این عکس فقط ی دونه از جاهای سوزنه.اون دستمم دو جای کبوده دیگ داره😢

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2738
من اون هفته دادم.یکشنبه جوابشو گرفتم.خوب بود خداروشکر اما من رگ ندارم دستام تیک تیکه شد.این عکس فقط ...

پس‌گفتند باید یه محلوله بخورید مگه خون هم هست؟

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
میگند باید یه محل شیرین را صبح ناشتا بخوری؟ درسته؟بد طعم نیست ؟ 

اول ناشتا ی خون میگیره بعد ی پودر بهت میده از من ک مزه قرص جوشان میداد.پرتقالی بود با آب قاطی کردم و خوردم.بعد یک ساعت بعد ی خون دیگ میدی.دوباره ی ساعت بعد اونم یبار دیگ خون میدی😢

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
اول ناشتا ی خون میگیره بعد ی پودر بهت میده از من ک مزه قرص جوشان میداد.پرتقالی بود با آب قاطی کردم و ...

یا خدا ۳ بار خون باید خون بدی .اونم صبح ناشتا خب قند خونت خوب نیفتاده دختر؟ من غزا داشتم صبح ناشتا چطوری اون محلول شیرینو بخورم چون تو بارداری  از شیرین متنفرم .

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
چطوریه گلم ؟

خواهر جان اول خونگیری میکنن بعدم یه ظرف دارای گلوکز خشک(طعم شیرین) . بهتون میدن 

با آب سرد هم میزنین و. میخورید و یک ساعت بعد بازم خونگیری 

و این خونگیری باید کلا چهار  بار انجام بشه و تمام 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
2706