2733
2734
خوبه جوابش ..ریسک سندروم داون رنگش زرد رنگه که زیاد مهم نیست  منم جواب ان تی م اومد بردم دیروز ...

خداروشکر خیلی نگران بودم تو نت هم ک میزدم بدتر گیج میشدم .مرسی ک بهم روحیه دادی 😍

واسه جفت ک پایینه من شنیدم خیلی راه نباید بری 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

عزیزم اول از همه اینکه کدوم شهر هستی؟

ریسک سندرم داون برات متوسطه به احتمال زیاد دکتر میگه که یا وایسی تا غربالگری دوم که چون تا اون موقع دیر میشه بهتره راه دوم رو که آزمایش سل فری هست رو انجام بدی تا خیالت راحت بشه. اصلا استرس نداشته باش ان شالله که بچه سالمه و مشکلی نیست.

خدا آرامش من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اول از همه اینکه کدوم شهر هستی؟ ریسک سندرم داون برات متوسطه به احتمال زیاد دکتر میگه که یا وا ...

اراک هستم .😟کاش الان شنبه بود میرفتم پیش دکتر 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

سلام دوستان من ۱۳هفتم انشاءالله فرداتموم میشه ولی هماتوم پشت جفت دارم ک خیلی روزای پراسترسی رودارم میگذرونم واینکه سابقه ی سقط مکرردارم لطفا واسه سلامتی نینیم دعاکنید

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
خداروشکر خیلی نگران بودم تو نت هم ک میزدم بدتر گیج میشدم .مرسی ک بهم روحیه دادی 😍 واسه جفت ک پایین ...

نه بد به دلت راه نده دختر خاله من همینطوری بود تو ازمایش بعدی هیچی نشون نداد 

این مال دستگاهاشونه که دقتش خییلی بالاست الکی ریسک میزنه

2738

ببین به نظر من هیچی نیست استرس بیخود نگیر نمیخواد بری سل فری کلی هزینه کنی ..وایسا تا ازمایش بعدی 

این پدرسوخته ها شگردشون هست پول مردم رو تلکه کنند

معمولا وقتی این ریسک رو میزنه بالای ۹۰ درصد بچه سالمه ولی برای اطمینان هم که شده ما باید اون ۱۰ درصد رو پیگیری کنیم که مشکلی نیست‌. میگم اصلا نگران نباش که به نی نی منتقل میشه ها.

خدا آرامش من است

تو سونو گفت همه چیز نرماله و سالمه انشالا ک چیزی نباشه 

خوبه جوابش ..ریسک سندروم داون رنگش زرد رنگه که زیاد مهم نیست  منم جواب ان تی م اومد بردم دیروز ...

به منم تو ان تی گفت پایینه ولی معمولا میره بالا نگرانش نباش. نمیدونم الان رفته یا نه. 

هر چی خدا بخواد به خدا اعتماد کن   
سلام دوستان سونوگرافی غربالگری اول با ازمایشاش چطوریه چقدر طول میکشه جوابش بیاد؟من فردا میخوام برم م ...

عزيزم سونو رو همون بعد سونو ميدن بهت ازمايشم سه روزب عد ميدن بهت

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706