2737
2739
عنوان

اونایی که تو اقدامن بیان

198 بازدید | 36 پست

بیاین بگین چند ماهه تو اقدامین  من ۱۴ ماهه تو اقدامم اما باردار نشدم تمام آزمایشات و سونو رو هم خودم و هم همسرم رفتیم هیچ مشکلی نداشتیم دوماهه عادت نشدم  تست دادم منفی بود بعد دو ساعت مثبت شد هفته پیش رفتم خون دادم منفی بود رفتم دکتر دو تا آمپول داد که هردو تا رو باهم زدم گفت تا ده روز دیگه عادت میشی  چیکار کنم هم عادتم منظم شه هم زودتر باردار شم

پلی کیستیک شدی شاید

منم الان بعد ۴۵ روز پریود شدم اونم چه پریودی دارم از دل درد میمیرم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم پریودام عقب میوفتاد بی دلیل همه حالتام هم مثل شما پورژستورن زدم دوتا باهم .بعد بهم قرص دوفاستون داد .دوفاستون میخورم هم پریودم تنظیم شده هم به لانه گزینی نطفه کمک میکنه انشاا....البته با تجویز پزشک باید مصرف بشه.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2740
منم سه ماهه اقدام هستم.این ماه سیاه دانه با عسل خوردم امیدوارم نتیجه بگیرم. چون اینجا خیلیا گفتن همو ...

کی باید خورده بشه؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
منم سه ماهه اقدام هستم.این ماه سیاه دانه با عسل خوردم امیدوارم نتیجه بگیرم. چون اینجا خیلیا گفتن همو ...

چطوری مصرف کنیم سیاه دونه رو با عسل قاطی کنیم بخوریم

اگه هیچ مشکلی ندارید خودت گرمی جات طبیعی بخور پیاز درمانی هم خوبه و قرص ویتامین ایی و سی

به شوهرتم قرص ویتامین ایی و سی و الکارنتین و ریشه جسینگ آسیاب کن دم کن صبحا بخورید جفتتون

من دوماهه اقدامم نتيجه نگرفتم پلى كيستيكم هفتم موعدمه واسم دعا كنين خواهرا😕

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2706