2737
2734
عنوان

کسی بوده بچش مثل بچه من باشه؟؟؟

396 بازدید | 24 پست

پسر من ۲ سال و نیمشه.عاشق جاروبرقیه. یعنی هرجا برقم خونه فامیل یا بیرون جارو برقی ببینه فوری میره طرفش و دوست داره باهاش بازی کنه. البته از روشن کردنش میترسه. دوست داره ما روشن کنیم جارو کنیم ایشون نگاه کنه یا بیاد یه کوچولو دست بزنه. اما وقتی جارو خاموشه ساعت ها باهاش بازی میکنه. اعصابم خورد شده دیگه. کسی هست این مدلی بچه داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یه بار بذار رو لپش روشن کن دیگه سمتش نمیره😅

شوخی کردم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
۳ تا ماشین بزرگ داره. اصلا به جاروبرقی به چشم دیگه نگاه میکنه. عاشقشه

اخه خوبه که😍😍😍😍

یادم نمیره بیقراریاتو😔حالا من واسه تو بیقراااااارم😔😭😔واسه حال مامانم ی صلوات بفرستین محتاج دعاتونیم دعا کنید چشماشو باز کنه 😔😔دخترم دنیامه😍

من از خدامه دخترم 5رقیقه با ی چیز بازی کنه.اصلا وابسته ب هیچی نیس.فعلا تنها سرگرمیش گوشیه ک بدترین شرایط اون ارومش میکنه ک من راضی نیستم و براش عوارض داره.خداروشکر کن سمت جاروبرقی پسرت میره.تازه مال من 2سالشم نشده

2706