2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جراحی کردی؟ فیبرمت چقدر بود؟ چند سالته؟ چند وقته اقدامی؟ کدوم دکتر رفتی؟

یه نگاه به عنوان تاپیکهات انداختم

رحمت رو حسابی تا روز تخمکگذاری با خوردن گرمیجات و حلوای میتی و پوشوندن شکم و کمرت و جوراب کلفت تا زانو گرم کن.و پیاده روی روزانه

از 4 ،5 روز بعد از تخمکگذاری هم نشاسته بخور برای لانه گزینی

تا رحم گرم نباشه باردار نمیشی.حتی با آی وی اف

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2728
ممنونم ازت حلوای میتی رو بهم یاد میدی؟ نشاسته رو از کجا بگیرم؟ 

نشاسته رو از بقالی بخر.من 2 تا مارک ازش دیدم.مارک هدیه 2200 تومن بود.اگه از مزه نشاسته تو آب بدت میاد راحت الحلقوم بپز و بخور

حلوای میتی هم از موادش،هر کدوم رو تو خونه داری بریز توش.اگه خواستی عسل هم آخر سر بهش اضافه کن.فلفل نریز تند میشه

2738
من تازه جراحی کردم میخوام بارداربشم

ان شاءالله سلامتی کامل به دست بیاری و زودتر باردار بشی

نمی دونم عمل شما ،عمل باز بوده یا بسته.اما یه کوچولو صبر کن تا جای عملت خوب بشه.احتمالا دکترت میگه چه مدت

اگه تونستی عسل طبیعی گیر بیار و روزی یه قاشق مرباخوری بخور.از این عسلها که حتی شکر هم به زنبورا نمیدن.عسل طبیعی هم شفاست

شما هم ان شاءالله خواستی اقدام کنی یه مدت گرمی بخور و حلوای میتی و ...

دقیق یادم نیست که پولیپ رحم از سردی رحم بود یا فیبروم از سردی رحم

منم فیبروم دارم.3 سانت بود.دم کرده رازیانه خوردم و شد کمتر از 2 سانتی متر.بعدش هم یه دوره پریود ،حلوای میتی و گرمیجات و حوله دور شکم و جوراب کلفت و ژاکت و پیاده روی رو انجام دادم و بعدشم همون نشاسته رو خوردم و خدا رو شکر همون دوره باردار شدن

تازه پولیپ رحم هم داشتم که فکر کنم کلا از بین رفت

عزیزم جراحی کردی؟ فیبرمت چقدر بود؟ چند سالته؟ چند وقته اقدامی؟ کدوم دکتر رفتی؟

من ۲۸ سالمه ۴ روزه جراحی کردم میومکتومی الانم که درد و خونریزی دارم.....ولی دکترم گفت بعداز ۴ ماه طبیعی باردار نشی باید ivf کنی دعا کنید فیبرومم ۱۰ سانت بود

من ۲۸ سالمه ۴ روزه جراحی کردم میومکتومی الانم که درد و خونریزی دارم.....ولی دکترم گفت بعداز ۴ ماه طب ...

منم مثل خودتم ولی دکتر م میگه جراحی نکن سنم ۳۴ هست به خاطر همون نگران نباش دیگه جراحی کردی میتونی طبیعی بیاری

من ۲۸ سالمه ۴ روزه جراحی کردم میومکتومی الانم که درد و خونریزی دارم.....ولی دکترم گفت بعداز ۴ ماه طب ...

عزیزم مکه فیبروم ۱۰ سانتی رو با عمل باز خارج نمیکنن؟؟ میومکتومی همون لاپاراسکوپی هست؟