2737
2734

بچه ها من ماه گرفتگی عروقی دارمن از ده سالگی اومده رو بدنم حالا میترسم رو بدن بچمم باشه دکتر ژنتیک گفت نمیشه دکتر زنانمم گفتش احتمالش خیلی کمه دارم از غصه میمرم

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی بعید میدونم ماه گرفتگی داشته باشه فکر خودتو با این چیزا مشغول نکن 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
منظروت همانژیومه منم رو پشتم داشتم و خودش رفت دخترمم دقیقا تو پشتش داره چیه مگه

وای من نصفه بدنمه دختره خیلی بده من همش لباسای آستین دار باید بپوشم

خیلی بعید میدونم ماه گرفتگی داشته باشه فکر خودتو با این چیزا مشغول نکن 

بخدا دیوونه شدم آخه مال خودمم از ده سالگی بوجود اومد

منظروت همانژیومه منم رو پشتم داشتم و خودش رفت دخترمم دقیقا تو پشتش داره چیه مگه

آره تو مادرزادی داشتی ؟تو فامیلتونم کسی داشت؟

2738

درصدش خیلی خیلی کمه بعد برای خودت با لیزر برطرف نمیشه؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
آره تو مادرزادی داشتی ؟تو فامیلتونم کسی داشت؟

بله عمم داشته مادرزادی داشتم .الان علم پیشرفت کرده .تا ۳یا ۵سالگی صبرمیکنن اگه نره با لیزر یا دارو میبرنش نگران نباش منم گذاشتم تا ۵سالگی اگه نرفت ببرم لیزر

درصدش خیلی خیلی کمه بعد برای خودت با لیزر برطرف نمیشه؟

یعه مقدار برطرف میشد اما دکترم گفت چون نصف بدنت الکی هزینه نکن صورتت که نیست بعد مقل خون رو پوستم

بخدا دیوونه شدم آخه مال خودمم از ده سالگی بوجود اومد

فکرنکنم ربطی داشته باشه یکی میشناسم نصف صورتش ماه گرفتگیه ولی بچش سالم سالمه.الکی استرس به خودت نده .راستی میگن دی ماه چهارم پنجمش خورشید گرفتگیه مواظب باش.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
بله عمم داشته مادرزادی داشتم .الان علم پیشرفت کرده .تا ۳یا ۵سالگی صبرمیکنن اگه نره با لیزر یا دارو م ...

خب ما هیشکیو نداشتیم فقط منم

فکرنکنم ربطی داشته باشه یکی میشناسم نصف صورتش ماه گرفتگیه ولی بچش سالم سالمه.الکی استرس به خودت نده ...

باعشه عزیزم ممنون از دلگرمیت

2706