2733
2739
عنوان

تجربه مادرای کم شیر لطفا بیان

34041 بازدید | 30 پست

سلام خانما من بچه اولمو ۳ماه شیرداشتم بعدم خیلیییییی کم شد مجبور شدم شیر خشک بدم این بچمو نمیخوام شیر خشک بدم چون اون سری خیلی اذیت شدم ...کسی بوده شیرش کم باشه و شیر خشک نده چیا میدادین ب بچه هاتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شیر میدم ولی کم شده رازیانه و پودر لیدی میل و قطره شیرافزا فایده نداشت بچه ام رو بردم متخصص اطفال و گفتم شیرم کمه ۲۰تا قرص لاکتاول داد دوبار در شبانه روز خیلی خوبه راضیم

2738
من شیر میدم ولی کم شده رازیانه و پودر لیدی میل و قطره شیرافزا فایده نداشت بچه ام رو بردم متخصص اطفال ...

منم همه اینا رو خوردم ...این قرصه چیه شیرو زیاد میکنه...من بخاطر گشنگی بچم یبوست شدید گرفت دکتر گفت باید شیر خشکو بدی گشنس یروز صب یادمه تاشب گریه میکرد جیغ میزد از گشنگی 

ینی میشه تا ماه چهارم یجوری شیرو بدم بعد از ماه چهارم لعاب برنجو اضافه کنم زود غذاخورش کنم

منم بچم 4ماه همش گریه میکنه...تازه واکسنش زدم. میخوام غذاشو شروع کنم ...بهش بده. خواهرم واسه دوقلوهاش از سه ماهگی غذا کمکی شروع کرد

2706