2733
2739
عنوان

خانمایی که رژیم لاغری گرفتن

271 بازدید | 15 پست

من هفته اول 2 کیلو لاغر شدم هفته بعد 600 گرم هفته سوم 600 گرم چاق شدم و 2 هفته ه ست استپ کردم.فعالیت ورزشیم میدونم کمه در حد هفته ای 1/2 بار هست ولی نباید به این زودیا استپ میکردم چربی غذا هم کم نکردم فقط حجمش را کم کردم و میان وعده های پر کالری را کم یا حذف کردم.تازه عذر می خوام چند روزم هست یبوست گرفتم.من با مانکن کالری هام را حساب می کنم و فعالیت هایی که انجام میدم را حساب نمیکنم ،کالری دریافتیم هم خطی نیست و روزای مختلف فرق میکنه میانگین کالری دریافتیم  400 تایی از کالری پایه کم تره.حتی دیدم استپ کردم چند روز کالری بیش تری درفت کردم ولی بی فایده بود.باید چه کار کنم؟اگه دیر جواب دادم ببخشید سرعت اینترنتم پایین. ممنون از همتون

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

نزدیک پریودت نیس؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزدیک پریودت نیس؟

چرا هست ولی کل دوره پریود چقدره که من 2 هفته هست وزن که کم نکردم هیچ تازه 600 گرمم اضافه کردم.اونم ماه اول رژیم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
چرا هست ولی کل دوره پریود چقدره که من 2 هفته هست وزن که کم نکردم هیچ تازه 600 گرمم اضافه کردم.اونم م ...

پس از یبوسته چون چیزی ک میخوری رو دفع نمیکنی 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
بخاطر یبوسته آب میخوردی قاطی رژیمت حالا یه ملین بخور

روده ها عادت نمیکنه؟به غیر از سنا چه ملینی خوبه و کم عارضه

منم سری پیش که رزیم.کالری شماری داشتم رو 64 استپ کرده بودم

بعد چه کار کردی؟

2738
روده ها عادت نمیکنه؟به غیر از سنا چه ملینی خوبه و کم عارضه

لاکتولوز دکتر گفت کم عارضه ترینه چون جذب نداره اصلا ولی شما سعی کن با خوردن آلوی خیس و دمنوش گل محمدی یبوستتو درمان کنی و بعدش آب زیاد بخور

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
لاکتولوز دکتر گفت کم عارضه ترینه چون جذب نداره اصلا ولی شما سعی کن با خوردن آلوی خیس و دمنوش گل محمد ...

آب جوش زیاد می خورم مخصوصا الان که هوا سرده.ممنون گلم

عزیزم بیا تایپک بامداد خمار جواب همه ی سوالاتتو میگیری برای استپم راه حل داره اینم لینکش من خودم با این تایپک کمتراز دوماه 8 کیلوکم کردم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3288995/زندگی-سالم-وکاهش-وزن-گروهی-بامدادخمار-دوره-ی-جدید?page=1

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️

من هر بار رژیم گرفتم ریزش مو هم گرفتم شرکت کیم کالا مشاوره شدم بهم داروی گیاهی لاغری بهم دادن اینم شمارشه 09120750932 هم غذا میخورم هم این دارو رو فوق العاده تاثیر داشت سایت هم دارن 

چرا هست ولی کل دوره پریود چقدره که من 2 هفته هست وزن که کم نکردم هیچ تازه 600 گرمم اضافه کردم.اونم م ...

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، غذامم از سفره خانواده جدا نمی شد و زحمت اضافی نداشتم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706