2733
2739
عنوان

سه ماه دوم بارداری

135 بازدید | 14 پست

سلام دوستان امروز ۲۱ هفته و ۳ روز هستم ،هفته پیش افتادم تو خونریزی که سه شب بیمارستان بستری بودم بعد سونو برام انجام دادن گفتن همه چیز خوبه نرماله بهم شیاف پروژسترون و امپولش رو دادن استفاده میکنم میخواستم ببینم کسی بوده که وسط سه ماه دوم بارداری به خونریزی و لکه بینی بی افته کمکم کنید یکم امید بدین بهم

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه

عزیزدلم اصلا نگران نباش، هماتوم بوده، واسه خیلی ها پیش میاد واسه من تو سه ماه اول بود، ولی واسه خیلیا تا اخر سه ماه دومم اتفاق میفته، شیاف و امپولتو استفاده کن ان شالله اتفاقی نمیفته

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
عزیزدلم اصلا نگران نباش، هماتوم بوده، واسه خیلی ها پیش میاد واسه من تو سه ماه اول بود، ولی واسه خیلی ...

اخه تا حالا من هیچی نداشتم یهویی اینجور شد من یکم ترسیدم

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تاوهفته ۲۰ لکه بینی داشتم که فهمیدم دهانه رحم بازه و سرویکسم کوتاهه و سرکلاژ شدم .

من از هفته ۲۱ شروع شد لکه بینی

اخه تا حالا من هیچی نداشتم یهویی اینجور شد من یکم ترسیدم

نترس خانومی، واسه هرکسی تو یه ماه پیش میاد دیگه، خدا خودش نینیهارو داده خودشم نگهشون میداره

2738
لطفاواسه نینیه منم  دعاکنید

انشاالله سالم میاد بغلت برا منم دعا کن

نترس خانومی، واسه هرکسی تو یه ماه پیش میاد دیگه، خدا خودش نینیهارو داده خودشم نگهشون میداره

توکل بخدا ،من هر بار لکه میبینم چهار ستون بدنم می لرزه که نکنه اتفاقی بیوفته

توکل بخدا ،من هر بار لکه میبینم چهار ستون بدنم می لرزه که نکنه اتفاقی بیوفته

ان شالله ک چیزی نمیشه، منم ک خونریزی کردم، تا همسرم بیاد و بریم بیمارستان، اسنقد جیغ زدمو گریه کردم ک حد نداره، چون پارکت خونه م پر خون شده بود، گفتم حتما سقط شده،یک درصدم امید نداشتم،رفتم بیمارستان، خیلی عادی گفتن طبیعیه، نگران نباش جنینت چیزیش نمیشه، میگفتن خیلی واسه خانوما پیش میاد خونریزی 

ان شالله ک چیزی نمیشه، منم ک خونریزی کردم، تا همسرم بیاد و بریم بیمارستان، اسنقد جیغ زدمو گریه کردم ...

توکل بخدا دعا کنید برام

ان شالله ک چیزی نمیشه، منم ک خونریزی کردم، تا همسرم بیاد و بریم بیمارستان، اسنقد جیغ زدمو گریه کردم ...

چرا جیغ اخه ؟اروم باشید ..اونجوری چیزیم نباشه بدتر میشه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
چرا جیغ اخه ؟اروم باشید ..اونجوری چیزیم نباشه بدتر میشه 

اخه اولین بار بود همچین چیزی میدیدم، بعد فکر کن من بارداریام اینقد سخت میشه، گفتم وای سقط شد، اینقد اذیتام الکی بود . اصلا انگار رو هوا بودم

2706