2733
2739
عنوان

از کجا میدونید عکس خودشه

1489 بازدید | 62 پست

سلام سریع حرفم رو میزنم از کجا می دونید اینایی که عکس میزارن تو تاپیکا عوس مورد نظره اونی که میگه عکس خودمه عکس دوستم که هزار تا کار کرده عکس دوست پسر بیایید برای یه بار هم که شده مثل عهد بوق نباشید مثل آدمای که وقت میزارن و با آبروی بقیه بازی میکنن واسه یه خبر نباشید

آگاه# باشید

نه# به تاپیک عکس دار

ممکنه# نفر بعدی شما باشید که دشمنتون عکستون پخش میکنه

تا کی واسه یه عکس صد تا تاپیک میزنید 

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوره پخش شدن عکس گذشته دیگه..الان اینستا تادلت بخواد عکس هست که خیلی ام خوشگلن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2728
2738

دقیقا از کجا میدونن خودشه چرا هزار تا انگ بهش چسبوندن خجالت نمیکشن ...والا کار اینا بدتر از کار مبیناس...باید طلب بخشش کنن ....از وقیحم وقیح ترن اینا

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

وقت شما با ارزش تر از اینه که در به در دنبال عکس تو تاپیک ها باشید همین وقتی که میزارید همین چشمی که رو صفحه گوشیه و انگشتتون اینا ارزش اینو نداره

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
احسنت

این چیه دیگه اه

.برم اب وجارو بیارم اینجارو پاک کنم کثیف شد😂😂😂

نزدیک نیاینا اه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
دوره پخش شدن عکس گذشته دیگه..الان اینستا تادلت بخواد عکس هست که خیلی ام خوشگلن

اشتباهت همین جاست پخش عکس با خاطره ای از زندگی که خودشون میسازن از کجا مشخصه که راسته دشمنش نیست

2706