2737
2734
خانمی که به کمکم میومد ٥ سال می گه دیگه نمی تونه بیاد منم دست تنها اصلا نمی تونم اگر کسی می سناسید که می تونه بیاد و خیلی تمیز و منظبط باشه تو روخدا معرفی کنید مامانم دو تا زانواشو عمل کرده منم بچه کوچیک خیلی احتیاج به یک کمک دارم اگر این کار و کنید واقعا ممنونتون می شم دارم دیوونه میشم
عزیزم یه خانمی هست من ماهی یه دفعه میگم بیاد خیلی تر و تمیز کار میکنه اما دو تا مشکل داره یکی اینکه اصلا سر ساعتی که گفتی نمیاد و هر موقع دوست داشته باشه میاد و یکی هم اینکه چون با دقت کار میکنه کارش زیاد طول میکشه ولی مامانم میگه فس فس میکنه دیگه نمیدونم تصمیم با شماست
CafeMom TickersCafeMom Tickers
وای صبا جون خدا عوضت بده هر چی باشه فقط تمیز باشه امروز که بهم گفت نمیاد دیگه دنیا رو سرم خراب شد اگر لطف کنی یک دنیا ممنونت میشم الان تو این موقعیت اصلا نمی دونم چی کار کنم خیلی ازت ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم خوبین؟

ببخشید تو یکی از تاپیک ها دیده بودم که شما ابلیشن به روش کرایو انجام دادین، من داداشم باید انجام بده، میخواستم بگم میشه یه لطف کنید یکم برام توضیح بدید که چجوریه؟واینکه شما بهتر شدید؟عوارض نداشتید؟

ممنونم🌸🌸