2733
2739
عنوان

متولد كدوم فصلين

347 بازدید | 58 پست

یک بررسی علمی که نشان داده چگونه ماه تولد شما روی شخصیت شما اثر می‌گذارد؟

_بهار

نوزادان متولد شده در بهار نمره بالایی در خوش‌بینی عمومی می‌گیرند. بهاری ها از شکست‌ها در جهت پیشرفت و رونق استفاده می‌کنند. اما طبق مطالعاتی که از ۵۸۰۰۰ نفر در ایالات متحده کرده‌اند، افراد متولد در بهار امکان افسردگی بالینی بیشتری را داشته‌اند.

_تابستان

متولدین تابستان خلق بالا و پایین را به فاصله اندکی تجربه می‌کنند. محققان گفته اند برای این حالات روحی، دوچرخه سواری به این افراد کمک زیادی می‌کند.تابستانیها اغلبشان احساساتی هستند

_پاییز

محققان گفته‌اند افرادی که در پاییز متولد می‌شوند، اختلال افسردگی فصلی کم‌تری را تجربه می‌کنند. به علاوه احتمال پایینی در مورد ابتلا به اختلال دو قطبی بین متولدین پاییز وجود دارد.

_زمستان

طبق مطالعه سال ۲۰۱۵، خلاقیت و توان حل مسأله و تخیل در متولدین زمستان بیشتر است. همچنین،افراد متولد زمستان ابتلای بیشتری در زمینه افسردگی فصلی و افسردگی دارند. 

برداشت کوتاه از TIME

ترجمه:ایرنا زندگی كانال مجله هنري ژوآن

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

زمستون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فرزند ارشاد زمستون😎

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

زمستون ⛄

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706