2733
2739
عنوان

سوتی های افتضاح خنده دار۲😂😂😂

3334 بازدید | 26 پست

رفته بودم از این لباس خوابای جنس ابریشم بخرم.کلی بهش دست زدم و دیدم نرمه گفتم همینو میخوام فقط بسته بندی باشه.گفت برید صندوق حساب کنین.شانس ما صندوقدار مرد بود🤦‍♀️.مامانمم میگف همینجا باز کن اگه زده گی داشته باشه چی؟؟😑

چشتون روز بد نبینه بازش کردم ی تیکه پارچه مستطیل که دوتا کش بهش  بود ازش افتاد بیرون😖.منم برش داشتم دادم به آقاهه گفتم ببخشید آقا من هدبندشو نمیخواستم.یهو دیدم فروشنده داره زمینو گاز میزنه میاد سمت ما.گفت عزیزم این شورتشه نه هدبند🤦‍♀️😂😂😂

همونجا گذاشتمش و سریع رفتم بیرون😂😂

سوتی دارید بگید استفاده ببریم😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی گذاشتی و رفتی بیرون  ؟؟😂😂🤨🤨

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2738

وای هدبند 🤣🤣حالا میخریدیش خب

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

لباس خواب مگه هدبند داره؟😂

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
روز پاتختیم تا وارد خونه مادرشوهرم  شدم گفتم مبارک باشه😖😂😂

این عالی بود لعنتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 مبارک خودت باشه😂😂😂😂😂😂😂

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

😹😹😹😹

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
روم نشد دیگه تو روشون نگاه کنم😂

چقدر به عکس پروفایلت شباهت داری ؟؟؟😂😂🤭🤦‍♀️🤫

از ۱ تا ۱۰ میزان شباهتت رو بگو😂😂😂

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2706