2737
2734

چطوری باهاش وقت میگذرونید که هم اون هم خودتون لذت ببرین و احساس خوبی بهش دست بده 

من اصلا حوصله حرف زدن با دخترمو ندارم 😔😕 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ای خدا کی باشه من پسرم یازده سالش باشه از تب و گل در اومده باشه

من الان حوصله اذیت‌ها و کجنکاویاش ندارم دلم میخواد زود بزرگ بشه⁦☹️⁩

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ای خدا کی باشه من پسرم یازده سالش باشه از تب و گل در اومده باشه من الان حوصله اذیت‌ها و کجنکاویاش ن ...

الانم فقط حرف میزنه منم بی حوصله بی اعصاب 

دلم براش میسوزه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه آدم آنلاین .هیچکی نمیدونه؟ 

اگه فایلی کتابی چیزی میشناسید کمکم کنه بهم معرفی کنید

2728
الانم فقط حرف میزنه منم بی حوصله بی اعصاب  دلم براش میسوزه

تک فرزنده؟

منم وقتایی که حوصله پسرم ندارم دلم میسوزه

کتاب برای سن دختر شما سراغ ندارم اما تو نت سرچ کن  رفتار با نوجوان هم کتاب شاید بیاره هم مطالب مفید 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
تک فرزنده؟ منم وقتایی که حوصله پسرم ندارم دلم میسوزه کتاب برای سن دختر شما سراغ ندارم اما تو نت سر ...

نه داداشش کوچولوئه 

مرسی عزیزم

2738
با دخترت کیف دنیا رو بکن عزیزم ...تو این گروه های تفریحی با دخترت برین حالشو ببرین ... بخدا من فقط خ ...

گروهای تفریحی کجا؟ توضیح میدی عزیزم؟

گروهای تفریحی کجا؟ توضیح میدی عزیزم؟

تو هر محله ای هست  ..گروه هایی که خانوما هستن و یکی مسئول گروهه و بیشتر تو تل هستن ..ممن خودم قبل از بارداری تو یدونه ازهمین گروه هابودم که ۵۰ ۶۰ تا خانوم عضوش بودن همجور سنی هم هستن .تور های تفریحی میزارن میبرن تور تالار میزارن تور کردان میزارن قزوین شمال هرچی که بخوای هست ..انقدر مادرا با دختراشون میومدن و خوش میگذروندن..یذره تحقیق کنی حتما کسایی هستن تو اطرافیانت که بشناسن این گروه های تفریحی رو

سوگلی خدا منم💜
تو هر محله ای هست  ..گروه هایی که خانوما هستن و یکی مسئول گروهه و بیشتر تو تل هستن ..ممن خودم ق ...

مرسی عزیزم