2733
2739

سلام ی خانومی هفته ای ی بار میاد کارای نظافتی رو واسم انجام میده یعنی میداد ک واقعا ازش راضی بودم ساعتی کار میکرد و منم هواشو داشتم 

حالا چند وقتیه ک نمیاد ی نفر ک معتمدش هست رو میفرسته 

کارش ب خوبی قبلی نیس ولی بدم نیس اصلا بنده خدا معلومه اصلااا وضعیت مالی جالبی نداره

حالا مشکلی ک من باهاش دارم  چون میدونه من ساعتی باهاش حساب میکنم خعععععلی کشش میده 

من خودم خانه دارم و هرروز دستم ب خونه هستش اصلا خونه کثیف نمیشه فقط مواد شوینده استفاده نمیکنم و هفته ای ی بار این خانوم میاد ولی مثلا ی طی کشیدنش ی ساعت میشه خودشو منم خفه میکنه تو مواد چندباار گوشزد کردم ک عزیزم لازم نیس اینقدررر وقت بزاری یا مواد استفاده کنی ولی اصلااا توجه نمیکنه 

مشکل دومم اینه خععععلی میناله 

تو اشپزخونه میره میگه چندوقته گوشت و میوه نخوردیم(هر بار ن خیلی زیاد ولی ی مقدار خواروبار بهش میدم بخاطر پسرش)

میره سر میز ارایش میگه دستام خیلی خشک و نابوده میشه از کرمات برام بگیری پولشو میدم بهت من اسماشونو نمیدونم(بخدا کرمم بهش دادم)

میره سمت کمدا حرف از لباس گرم میزنه منم خیلی زود احساساتی میشم چیکار کنم بی اهمییت باشم بهش بگم ک نگو😖😖🤧🤧

حالا بدبختی من اینجاس ک از ماه اینده ک برم تو سیکل میکرو 

استراحتم بیشتر میشه و این بنده خدارو بیشتر باید ببینم 

نمیتونمم بگم نیا یکی اینک واقعا عذاب وجدان میگیرم چون میبینم ک چقدر لنگه پول  بعدم اینک بهش اعتماد دارم بابت خونه و وسیله هام 

چیکار کنم ک هم خدا راضی باشه هم من هم این خانوم☹☹

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم از شوهرت تعریف کنه🙈🙈🙈

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728

خب بهش تذکر بده و جدی رفتار کن. 

درسته مهربونین و دلتون بزرگه اما هرچی باشه براتون کار میکنن، دوستتون که نیستن راحت اینا رو بگن!! یا بشینن به تعریف! 

واقعا بدم میاد هرکسی جایگاه خودشو ندونه! 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2738
منم این مشکلو داشتم بفرستش بره متاسفانه دوست ندارم اینطوری بگم ولی هرروز پرتوقع تر میشه

واقعا اونجوری ک عذاب وجدان میکشتم 🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

ببین من از آدم زرنگ و کسی ک تو فکر خر کردنم باشه بدم میاد و ردش میکنم میره و عذاب وجدان هم نمیگیرم 

ولی اگه دلت نمیاد ردش کنی ازش با زبون کار بکش و بگو این کار اینجور انجام بده

بعد هم اگه خیلی نالید سریع کمکش نکن بگو آره وضعیت خیلی بد شده ما هم سختمونه و کم میاریم زیاد باهاش گفتگو نکن ک سو استفاده کنه

2706