2733
2739
عنوان

واژن

79924 بازدید | 30 پست

سلام لطفا توهین و بی ادبی نکنید 

من دوتا بچه دارم که با سزارین زایمان کردم دیگه هم قصد بچه دار شدن ندارم 

واژنم گشاد نیست معمولی و نرماله مشکل از همسرم الان بین جراحی و لیزر موندم 

لیزر واقعا توی تنگی تاثیر میزاره ؟ خودم احساس میکنم جراحی بهتر جواب بده 

تعداد رای : 10
نظرسنجی
لیزر
3
30%
جراحی
7
70%

خب عزیزم شما ک میگی واژنت مشکل گشادی نداری چ نیازی داری؟

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نوشتم که عزیزم آلت همسرم نسبت به واژن من کوچکتره 

Ok عزیزم همون جراحی بهتره بنظر من

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          
2738
موقع تحریک جنسی واژن خانوما یکم بیشتر از حالت نرمالش جا باز میکنه که آماده ی دخول باشه متوجه شدی؟

متوجه بودم.درباره داخلش شنیدم که اندازه الت شوهر جا باز میکنه.نمیدونم شاید من درک نمیکنم.اما کلا جراحی حتما بهتر از لیزره

2706