2737
2734
عنوان

کیا ثبت نام کردن

86 بازدید | 10 پست

استان فارسیا برای طرح مسکن ملی...از ساعت ده ربع ک باز شد سایت ده و نیم بسته شد گفتن ظرفیت پره ینی چی اخه

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شهرکردم همین بود

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2738
خب ینی چی آخه این کارا چیه 

تازه میگن کسایی ک ثبت نام کردم ۴۰ درصدشون فاقد صلاحیتن...مردم رو بیکار گیر اوردن.من تا مرحله اخر رفتم فقط مونده بود پول بریزم ک گفت ظرفیت تکمیله😑😑

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
تازه میگن کسایی ک ثبت نام کردم ۴۰ درصدشون فاقد صلاحیتن...مردم رو بیکار گیر اوردن.من تا مرحله اخر رفت ...

منم تا شناسنامه دادیم گفتن تکمیله...حالا میگن اینایی ک ثبت نام کردن ممکنه قبول نشه بعضیا دوباره سایتا باز شن

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
منم تا شناسنامه دادیم گفتن تکمیله...حالا میگن اینایی ک ثبت نام کردن ممکنه قبول نشه بعضیا دوباره سایت ...

هرچند ارزش ثبت نام نداره ۷۵ تومن وام میدن ۲۵۰ پس میگیرن