2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تازه يه هفته هست شروع كردم بيشتر از يك الى دو ماه هن نميخورم

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
من کلاس نیلو معظمی رفتم گفت اصلا نخورید بیش فعالی میاره

من سر دخترم خوردم خیلی شیطون شد ولی داخل این بارداریم نخوردم 😊

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.
من کلاس نیلو معظمی رفتم گفت اصلا نخورید بیش فعالی میاره

من سر دخترم خوردم ولی کم و شاید ۱هفته ۱۰روز واقعا دخترم هوشش خوب شد واصلا شیطنت نداره 

به نظرم کمش اشکال نداشته باشه

2738

بنظرم نخورید 

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.
من سر دخترم خوردم ولی کم و شاید ۱هفته ۱۰روز واقعا دخترم هوشش خوب شد واصلا شیطنت نداره  به نظرم ...

نمیدونم والا ایشون اینجوری گفتن

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

نمیدونم شاید ولی بنظرم مغزیجات بخورید خیلی بتهره 

ب من گفتن چون اسید فولیک میخوری کندر نخور

شنیدم سه ماهگی میخورن 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706