2737
2739

اصلا حوصله هیچ کس رو ندارم..حتی مامانم رو..بعضی وقتا حوصله شوهرمم ندارم.دلم میخواد چند روز مثلا اصلا نباشه...حوصله رفت و آمد با هیچ کسی رو ندارم از فامیل..و علنا با هیچ کس ارتباط ندارم..البته ناکامی های زیادی تو زندگیم داشتم...عدم موفقیت های زیاد‌.مثلا دوست دارم شب یلدا واسه خودم تنها باشم..هیچ وقت حوصلم سر نمیره تو خونه‌..تنها چیزی که منا خوشحال میکنه اینه که سعی کنم یه چیزی یاد بگیرم و خودما سرگرم کنم..دغدغه م اینه که یه آدم موفق باشم.فقط کمی ارتباط با دوست رو میپسندن..اونم خیلی کم و گزینشی

منم .انگارافسرده ایم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیاد ن  ولی بعضی وقتا  عین تو حوصله ی هیشکیو ندارم     با فامیل شوهر ک قهرم کلا    فامیلای خودمم  تا خودشون زنگ نزنن خبری نمیگیرم ازشون   حتی مامانم      نشونه ی افسردگیه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2738

من بچه دارم و کلی کلافم کرده عصبیم کرده ، دوست دارم تنها باشم ، به دور از همسر و فرزند و بقیه ، افسردگی ندارم فقط از بچه داری خسته شدم ، موندم توش ، کاش زودتر بزرگ میشد ، دیوونم کرده

اون بازنده که بردیش ... منم 
نه..بچه دوست دارم...ولی فکره اینکه بیاد و دیگه نتونم به خودم اهمیت بده مانعم میشه

وای خدا بچه مصیبته ، شده عزرائیل جونم، از یه طرف طاقت دوریشو ندارم ، از یه طرف دوست دارم تنها باشم تنهای تنها ، حداقل مدتی

اون بازنده که بردیش ... منم 
2706