2733
2739
عنوان

شب یلدا مهمونی چی بپوشم بدون عکس

647 بازدید | 22 پست

پنج شنبه هم پاگشای خالمه هم جشن شب یلداش البته عروس داماد چون سن بالان  خا لم ۴۵ دامادش ۶۳ مجلس تو خونه اس و مهمونا هم ۴۰ نفر اولش قاطیه بعد شام زنونه می شه موندم چی بپوشم شومیز چن تا دارم که همیشه پوشدم و هنه دیدن ی شومیز نو هم دارم سبز زیتونی اول خواستم با دامن بپوشمم که امروز رفتم خربد دیدم با دامن و قد کوتاه و اصافه وزنم کپی کدو قلقله زن می شم با شلوارم که بخوام بپوشم خب کوتاه تا روی باسنمه رونای منم توپولی می شینم پخش می شن رو مبل تونیک پارسالیمم هست که بلند تره ولی کاملا ساده اس و مث پیرهن مردونه از جلو دکمه می خوره 😣

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من بهترين راه براي پوشوندن تپلي پايين تنه دامنه

واقعا اخه من دامن ها رو پوشیدم بدتر پهلوهام زد بیرون در حدی که شوهرمم گفت چاق تر شدی با این چه مدل دامنی برام خوبه با سن م اصلا برجسته نیست ولی رون و ساقم توپوله 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
آخر شبی چه سوالای سختی میپرسین!!!!!!!

چی کار کنم از اون طرف امتحانام گره خرده از اون طرف سه شب دیگه جشنه از اون طرف لباس اون قد گرونه که ی دامن مسخره ۱۹۹ تومن بود با جنس و دوخت اشعال

2738
عزیزم مسخرت نکردما اون کلمت بامزه بود

از حرفت ناراحت نشدم قربونت برم مقصر چاقی من که تو نیسنی دارم برا خودم اشک می ریزم اصلا ب دل نگرفتم ازت چون واقعیت گفتی

من خودمم تپلم ۱۲ کیلو اضافه دارم

چه بد دردیه چاقیه همیشه برا خرید مکافات دارم بدترشم وقتیه خودمو تو اینه اتاق پرو می بینم از هیکلم متنفر می شم و خجالت می کشم از فروشنده و کاملا منصرف از خرید

2706