2737
2734

توی جمع غریبه ها غریبی نمیکنه اما نمیره قاطی بشه با بچه ها .اما با کسایی که میشناسه میره بازی. یه چیزی رو اگه مطمین نباشخ که درسته یا نصفه نیمه بلد باشه میگه بلد نیستم. وقتی چیز جدیدی یاد میگیره اگه همون اول نتونه میگه نمیتونم . اگه یه بچه بهش بگه پاشو اینجا جای منه پا میشه اما بهش برمیخوره و گریه میکنه. هرچیزی که داره بازم میگه کاش فلان چیزم داشتم . الان چهار سال و نه ماهشه سال دیگه میره پیش دبستانی نگرانم اونجام نتونه دوست پیدا کنه یا اذیت بشه. اما هوشش خوبه 

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم

منم تقریبا این مدلی بودم...

طبیعیه...

درونگرا ها هم وجود دارنا

همه ک برونگرا نیستن...

سعی استعداداشو بشناسی بزاریش چن جور کلاس و باشگاه و....

بهش زیاد بگو تو زیبایی و بزرگ شدی نیاز ب ارایش نداری

انقدر بهم گفتن من الانم ارایش نمیکنم و لوازم ارایشیم ندارم😐

مامانم خواهش کنه بزور هم ارایش نمیکنم😄

کلا تقویتش کن خودت

روانشناس کودک هم ببرش😘

موهام فِرِ بُلَند اونقَدر گُلَم کَسی نِمیخواد بِرِه هُلَند...❤🌹
2731
بره مهد بهتر میشه بیشتر تو جمع ببرش

کلاس ژیمناستیک میره و موسیقی پارسالم مهد میرفت هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش اونجا از همه بچه ها مربیشون میگفت بهتره و سوالارو اول از همه جواب میده سه سالش بود

افتضای سنشونه دقیقا دختر منم همینه  چهارسالشه خوب میشه یکی دوسال دیگه

واقعا؟ خیلی نگرانم . مشاوره ببرمش؟

نه عزیزم منم تقریبا این مدلی بودم... طبیعیه... درونگرا ها هم وجود دارنا همه ک برونگرا نیستن... ...

گذاشتمش کلاس . همش ازش تعریف میکنم تو خونه . 

2738
نه عزیزم منم تقریبا این مدلی بودم... طبیعیه... درونگرا ها هم وجود دارنا همه ک برونگرا نیستن... ...

من اصلا توی جمع ازش نمیخوام کاری انجام بده چون خوششم نمیاد اما خودش بخواد چرا حرکت ژیمناستیکاشا میزنه . بعد اینکه همبازیش دوسال از خودش بزرگتره . حس میکنم به خاطر اونم هست که فکر میکنه نمیتونه. مشاوره به نظرتون فایده داره؟

من اصلا توی جمع ازش نمیخوام کاری انجام بده چون خوششم نمیاد اما خودش بخواد چرا حرکت ژیمناستیکاشا میزن ...

بله چرا که نه!

زیادی حساس شدین ولی بهتون حق میدم

روانشناس کودک خوب پیدا کنین ایشون تشخیص میدن کودکتونو...

خدا حفظش کنه❤😘

موهام فِرِ بُلَند اونقَدر گُلَم کَسی نِمیخواد بِرِه هُلَند...❤🌹
بله چرا که نه! زیادی حساس شدین ولی بهتون حق میدم روانشناس کودک خوب پیدا کنین ایشون تشخیص میدن کودک ...

ممنونم عزیزم