2737
2734

سلام خانومای گل 

من ۱ سال ازدواج کردم ولی تا الآن جلوگیری از طرف همسرم بوده تا حالا هیچوقت قرص حتی واسه تنظیم پریودم نخوردم اگه میشه راهنماییم کنید که رفتم داروخانه بگم ld یا sd  بعدم میتونم از وسط دوره بخورم یا باید صبر کنم پریود شم بعد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قرص نخور طبیعی یا کاندوم جلوگیری کن

ببخشيد بچه ها چرا من با ك ا ن د و م حس سوزش شديد دارم توش

واى يبار فقط با ك ا م د و م بوده ولي مردم و زنده شدم

ديگه بعد اون شوهرم طبيعى جلوگيري ميكنه

Ld ولی بذار شوهرت جلوگیری کنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

در کنارش طبیعی هم جلو گیری کن چون درصد خطا دارند و حتما هر شب بخور و اگر با بعضی قرص ها همراه مصرف بشه مثل اموکسی سیلین اثر ال دی از بین میبره

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
ببخشيد بچه ها چرا من با ك ا ن د و م حس سوزش شديد دارم توش واى يبار فقط با ك ا م د و م بوده ولي مردم ...

شاید به اون مارک یا اسانس حساسیت داشتی از کا ندوم های با لوبریکانت بالا استفاده کن 

در کنارش طبیعی هم جلو گیری کن چون درصد خطا دارند و حتما هر شب بخور و اگر با بعضی قرص ها همراه مصرف ب ...

یا خدا درصد خطا یعنی ممکن با خوردنش بازم بارداری اتفاق بیافته ؟؟؟

2706