2737
2734
عنوان

سرعت حرکت اسپرم صفر😔

8038 بازدید | 28 پست

سلام خانمای گل..

ما یکسالو نیمه ک تو اقدامیم برا بچه اول.. من از نوجوونیم بخاطر نامنظمی پریودم فهمیدم که تنبلی تخمدان دارم و فقط با دارو پریود میشدم.. خلاصه بعد از یکسال اقدام بی نتیجه چندماهی دارو گرفتم و فولیکولای خوبم داشتم و همه چی خوب بود اما بازم باردار نشدم..

تا اینکه شوهرم با نظر دکترم مرکز ناباروری آزمایش اسپرم داد و نتیجه ش این بود:

تعداد کل اسپرم ۱۰۰میلیون

مورفولوژی نرمال ۲درصد

سرعت اسپرم متحرک ۰درصد

و فهمیدیم اسپرم شوهرمم مشکل داشته.. دکترم چیز خاصی نگفت فقط گفت یکم سرعت پایینه..

حالا نمیدونم چیکار کنم خودم تصمیم گرفتم ماه بعد بریم آیوآی ولی میترسم اینم جواب نده.. کسی تجربه ای تو این زمینه نداشته بتونه راهنماییم کنه؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

واسه شما فقط ivf جواب میده پولتو بیخودی هدر نده! 

Iui واسه کم تحرک هاست... نه تحرک 0

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقویتی بهش بده.چ قرص چ خوردنی

خیلی تاثییر داره

ان شاالله سریع باردار بشی عزیزم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2731
واسه شما فقط ivf جواب میده پولتو بیخودی هدر نده!  Iui واسه کم تحرک هاست... نه تحرک 0

اخه دکترم یکی از معروفترین و بهترین دکتراس حتی پیشنهاد خودم بود برای ایوآی خودش گفت چندماهیی با دارو و طبیعی اقدام کنید.. ivf خیلی هزینش بالاس.. همین آیوآیم نزدیک دو تومنه😔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
واسه شما فقط ivf جواب میده پولتو بیخودی هدر نده!  Iui واسه کم تحرک هاست... نه تحرک 0

افرین 

تازه ماله من کم تحرک بود ای وی اف رو پیشنهاد دادن ک ب لطف خدا طبیعی خودم حامله شدم این ماه دوقلو😭😍

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
مشکلتون  حل میشه گلم نگران نباش الان علم خیلی پیشرفت کرده ...

برام عجیبه با اینکه تحرک صفر بود ولی هم دکتر مرکز ناباروری هم دکتر خودم گفتن مشکل خاصی نداره و طبیعی میشه..

2738
تقویتی بهش بده.چ قرص چ خوردنی خیلی تاثییر داره ان شاالله سریع باردار بشی عزیزم

ممنون گلم

دکترم دوتا قرص تقویتی گفت بخریم ولی خیلی گرون بودن یکیش یک بسته ۳۰ تاییش برای یکماه ۷۰۰ تومنه..😔 دکترم گفت باید هروز بخوره ولی خب واقعا گرونه نتونستیم بخریم..

خرنوب بهش بده واسه تحرک اسپرمش

چندجا گشتم میگن اصلش پیدا نمیشه اینا که تو بازاره الکیه.. خیلیام دیدم اینجا گفتن مصرف کردیم فایده نداشت.. اصلا چجوری باید مصرف کنه؟

چندجا گشتم میگن اصلش پیدا نمیشه اینا که تو بازاره الکیه.. خیلیام دیدم اینجا گفتن مصرف کردیم فایده ند ...

یه نفر تو نی نی سایت بود اصلشو. میفروخت

قسم میخورد میگفت اصله 

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
افرین  تازه ماله من کم تحرک بود ای وی اف رو پیشنهاد دادن ک ب لطف خدا طبیعی خودم حامله شدم این ...

شما مرکز ناباروری آزمایش دادین؟ چون جواب اونا فرق میکنه.. جواب آزمایش شوهر من تو آزمایشگاهای معمولی خوب بود همه چیش ولی جواب مراکز ناباروری درسته.. تو ازمایشگاه معمولی ۵۰ درصد موفولوزی نرمال داشت و درصد اسپرم a+b ۵۰ درصد بود که یعنی کاملا نرمال

چندجا گشتم میگن اصلش پیدا نمیشه اینا که تو بازاره الکیه.. خیلیام دیدم اینجا گفتن مصرف کردیم فایده ند ...

من ۴سال نازایی داشتیم

شوهرم ۳ماه مرتب قرص خورد.وقتی قطعش کرد بعد ۳ماه طبیعی باردار شدم

قرصاشم.زینک و ویتامین سی و ....بقیه ش یادم نمیاد

۷۰۰ و برین تقویتی بخرید

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
شما مرکز ناباروری آزمایش دادین؟ چون جواب اونا فرق میکنه.. جواب آزمایش شوهر من تو آزمایشگاهای معمولی ...

بله من تحت نظر بیمارستان نازایی اکباتان بودم 

از اسپرم و DFI و چکاب کلی و منم ذخیره تخمدانی و اینا گرفته ک بیشتریاش خ.ب بود شوهرم خیلی ضعیف بود 

ک بهش ی دوره قرص دادن این ماه حامله شدم

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
من ۴سال نازایی داشتیم شوهرم ۳ماه مرتب قرص خورد.وقتی قطعش کرد بعد ۳ماه طبیعی باردار شدم قرصاشم.زینک ...

قرصای تقویتی خیلی گرونن.. قرصای تقویت اسپرم وحشتناک گرونن همشون ۳۰تا دونه قرصشون ۶۰۰ به بالاس.. من ماهای اول اقدام فکر میکردم به این زودیا میگیره هر دارویی دکتر میگفت به هر قیمتی میخریدم ولی الان تو این یکسالو نیم خییییلی هزینه کردیم واقعا دیگه با این گرونی نمیتونیم اینهمه هزینه بدیم برای دارو که ایا چندسال دیگه بشه یا نشه..😢

2706