2737
2739
عنوان

گریه ی شبانه ی کودک

92 بازدید | 14 پست

سلام مامانای عزیز

دخترم چند شبه تو خواب هر یه ساعت گریه میکنه شیشه شیرم ک همیشه میخوره دوس داره قبول نمیکنه بغلشم میکنم باز چند دقیقه بعد گریه میکنه اصن نمیدونم چش شده اگه تجربه ای دارین میشه کمکم کنید

سنشم بگو

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزدیک دو سالشه دو ماهه از شیر گرفتمش

اخیرا دعوا شدید یا کتک نزدیش؟ جو خونتون اروم؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2740

دل درد داره. یه کم سر پا نگهدار آروم میشه. جاشو عوض کن   شاید چیزی نیشش زده لباس زیراشا عوض کن.  شاید گلودرد داره.    شاید جاش خیلی گرم یا خیلی سرده. گرسنه. یا تشنه است. یه کوچولو آب بهش بده براش یواش یواش لالایی یا یه آهنگ زمزمه کن دست بکش پشتش وکمرش. بعد عادت میکنه به این لالایی وهر وقت براش زمزمه کنی آروم میشه

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

ببر دکتر. دارومیده زود خوب میشه احتمالا گلودرده  بهش. یاد بده که اگه جاییش درد داره بگه وتشویقش کن که نترسه.    ،یه کوچولو.  نمک بذار ته زبونش قورت بده اگه بهترشد حتما گلوش درد داره.   

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2706