2733
2739
عنوان

شب یلدا چه برنامه ای دارید؟

712 بازدید | 33 پست

سلام عزیزابیایدبگید شب یلداچه برنامه ای داریدخونه خودتون هستین یامیرین مهمونی؟ واسه خوتون یابچتون لباس خاصی خریدین آیا؟ کلاچه کارایی میکنیداین شب خاطره بشه براتون. ماکه جمعه مادرشوهرم همه رودعوت کرده میریم اونجافرداشبش هم خونه مادرم، کلی ایده لباس وتزیینات توذهنم دارم ولی بااین گرونی هافقط توذهنم میمونه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم جمعه میخوام برای دخترم آش دندونی بپزم و شام هم بعنوان یلدا خانواده شوهرم خونمون دعوتن 

منم کلی ایده دارم ولی تو. این گرونی فقط حسرتش هست

امروز رفتم یه لوازم قنادی نزدیک خونمون یه میز خیلی خوشگل چیده بود ولی کو پول که آدم بچینه

2738

ما همگی با خانواده شوهر جمع میشیم دورهم خونه خواهرشوهر. اول میخواستن بیان خونه ما بعد گفتن حاملس اذیت میشه هرکسی ی چیزی درست میکنه میاره شامم از رستورانه هرکس پول شام خودشو میده ک ب کسی فشار نیاد منم  اولین شب یلدامه تاحالا شب یلدا نداشتم 😔😔لباس خاصیم نمیپوشم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
ازین برنامه ها 👇😐  😆😆😆😆😆😆😆

منم کدو خریدم میخوام با انار تزئینش کنم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

تا پارسال ک شب یلدا همه خونه من بودن،امسال گفتم دیگ نمیتونم با یه بچه کوچیک قرار بریم خونه مادر شوهر ،

هرچند هروقت حرفش میشه یه جوری میگ ک من بگیرم ولی به روی خودم نمی یارم،۷سال عروسی کردم ۶سال شب یلدا من گرفتم،هیچ کدومشون به روی خودشون نیاودن ،

من گفتم دیگ نمیگیرم،

💕💞
تا پارسال ک شب یلدا همه خونه من بودن،امسال گفتم دیگ نمیتونم با یه بچه کوچیک قرار بریم خونه مادر شوهر ...

منم یکبارگرفتم ولی معمولابزرگتراباید این کاراروکنن به روی خودت نیار

2706