2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منکه امروز با ماسک رفتم بیرون اگر برمیداشتمش مدام سرفه میکردم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

کمتر کردن زباله

جدا کردن زباله ترو خشک 

نریختن زباله تو محیط 

استفاده از وسیله حمل و نقل عمومی 

کمتر استفاده کردن از پلاستیک .

درخت کاشتن .

تک سرنشین سوار نشدن .

و ...

همزمان دولتم یه فکری بکنه اگر بیکارن و وقت کردن

نه کیک و شیرینی بخوریم  چون قرص داره    ن ذرت و مشتقاتش رو نخوریم  چون سمیه   ن فلان   ن فلان     نفس نکشیم  چون الوده اس     

منطقی ترین راه  مردنه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
هیچ مدرسها رو تعطیل کنیم 😒

آخرش هممون میمیریم به غیر از معلما و دانش آموزای ابتدایی ک همش تعطیلن😂

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
کمتر کردن زباله جدا کردن زباله ترو خشک  نریختن زباله تو محیط  استفاده از وسیله حمل و نق ...

شما اینارو رعایت میکنی😅😅😅😅

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin