2737
2734
عنوان

یعنی انفولانزا گرفتم؟!!😧😢

92 بازدید | 12 پست

دوستان من زود ویروسی میشم ..امسال خیلی مزاقب بودم ک ویروسی نشم چون واقعا بگیرم کارم با کزام الکاتبینه دیگه اونقدر ویتامین سه و جوشنده و اینا خوزدم الان ی لشکر از ویتامینا دارم تو بدنم ب شاگردامم هی التماس میکزدم مریض شدید نیاین کلاس دو روز قبل واحد پایینی خالی بود رفتم کمک همسرم تمیز کاری کلی لباس پوشیده بودم اما از شبش گلوم میسوخت دیروزم هم کار کردم هم رفتم بیزون از دیشب سر درد خفیف دارم عضلاتمم نمیدونم بخاطر کار بدنیه درد میکنه یا ویروسه و سوزش گلو دارم یعنی انفولانزاست؟!!!نهههخ من کلاس دارم عصری نباید مریض شم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم آنفولانزا رو از سرمای هوا نمیگیری، ویروس‌ ش تو هوا پخش نیست که، از آدم مریض منتقل میشه، منم گرفتم تازه دارم بعد از 8 روز بهتر میشم، با تب شدید هم شروع میشه و بدن درد و حالت تهوع و گلو درد و سرفه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم آنفولانزا رو از سرمای هوا نمیگیری، ویروس‌ ش تو هوا پخش نیست که، از آدم مریض منتقل میشه، منم گر ...

وای انشالله ک الان بهتر باشی...ن تب ندارم...انشالله ک سرما خوردگیه چون پارسال گرفتم تا دم مرگ رفتم

یه دمنوش زنجبیل دارچین بخور،احتمال در حین کار عرق کردی باد بهت خورده یخ کردی

میخورم خیلی زیادم میخورم این روزا

2740
وای انشالله ک الان بهتر باشی...ن تب ندارم...انشالله ک سرما خوردگیه چون پارسال گرفتم تا دم مرگ رفتم

عزیزم پوست انار رو شعله گاز کباب کن فقط پوستشو ها، بعد دونه هاشو بخور خوب میشی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم پوست انار رو شعله گاز کباب کن فقط پوستشو ها، بعد دونه هاشو بخور خوب میشی

واقعا؟تا حالا نشنیده بودم حتما انجامش میدم 

واقعا؟تا حالا نشنیده بودم حتما انجامش میدم 

اره من زیاد شنیدم