2737
2739
عنوان

کم شدن شیر

98 بازدید | 12 پست

کسی بوده شیرش کم شدهباشه بعد ریاد بشه من اوایل خیلی شیر داشتم که مجبور بودم بدوشم اما الان شیرم خیلی کم شده مجبورم شیر کمکی به بچم بدم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

همه همین فکرو میکنن اما اگه رشدش خوبه حتما کافیه

مایعتو سوپ و آبمیوه و شیرو..میخوری فسنجون آبگوشت

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت که بگذره مثل اوایل که سینه سفت میشه نمیشه شاید به خاطر همین فکر میکنی شیرت کم شده من خودم لباسام همیشه خیس بود هی مجبور بودم لباس عوض کنم ولی الان دخترم ۶ ماهشه اینطوری نیست دیگه ولی خداروشکر کم نیست

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2728
یه مدت که بگذره مثل اوایل که سینه سفت میشه نمیشه شاید به خاطر همین فکر میکنی شیرت کم شده من خودم لبا ...

نه من هفته اول و دوم خوب بود الان کم شده از مقدار شیری که می دوشم فهمیدم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

حلیم بخور شیرت زیاد میشه ابگوشت ماهیچه 

من سر پسرم گندم به شدت شیرمو‌ زیاد میکرد مرزه تو‌سبزی خوردن هم همینطور

الان انقدر به خاطر رفلاکس دخترم تو‌رژیمم نمیدونم چی رو‌شیرم تاثیر داره چی نداره

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
شيرتو ميدوشي؟؟؟ ني ني سينتو ميخوره؟؟

اره حداقل روزی یه بار می دوشم ته استکان شیر دارم اونم به زور

اره میخوره ولی چون می دونم کم شیر خشکم بهش می دم

اره حداقل روزی یه بار می دوشم ته استکان شیر دارم اونم به زور اره میخوره ولی چون می دونم کم شیر خشکم ...

اخه اگه ني ني مك نزنه شير كم ميشه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖