2733
2739
عنوان

بارداری و زایمان

194 بازدید | 46 پست

سلام 

بچه ها من ۳۸هفته أم و گفتند سریچه پایینه باید پیاده روی کنم دکترمم گفت شرایطتت واسه طبیعی خوبه منم گفتم سزارین گفت احتمالا قبل از تاریخ سزارین طبیعی بیارم خلاصه رفتم ماما خصوصی گرفتم دیروز مامام گفته بود بیا زایشگاخ برای نپار قلب بچه معاینه همون‌موقع یه زن میخواست زایمون کنه اینقدر جیغ و‌داد کشید که من ترسیدم گریه کردم هرچی دورم جمع شدند آروم نمیشدم همش میلرزیدم و گریه میکردم خیلی ترسیدم حالا موندم چیکارکنم امروز نوبت گرفتم برم‌دکتر بگم هروی زودتر سزارینم‌کنه اما‌موندم طاقت طبیعی هم ندارم میشه بگید اونایی که طبیعی و‌سزارین بودند چطور بوده؟از دیروز تاالان کثلم حالی برام نمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی اصلا نگران نباش. اره خوب زایمان طبیعی همه درداش قبل زایمان هست !! بعضیام دیگه خیلی اغراق میکنن جیغ و فریاد میکشن من بارداری سومم هست و دو تا زایمان طبیعی داشتم عزیزم میگم خداکنه اینم طبیعی باشه اخه طبیعی اگه خوب زایمانتو بگیرن و بعدشم مراقب باشی سر ده روز کاملا خوب میشی ولی سزارین تا مدتها و سالها حتی ممکنه درد کمر و اینا داشته باشی

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2728

طبیعی

رفتن به اون دنیاوبرگشتن ولی راضی

این یکیمم طبیعیه😣

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

یکم به خودت مسلط باش گلم اون جبغا و فریدا طبیعیه تو زایمان

تو زایمان طبیعی اولش چند ساعت درد داری بعد راحتی تو سزارین اولش راحتی ولی چند روز درد داری یکم

معاینه شدی؟ لگنت مناسبه؟

بچه که درشت نیس؟

اگه تو شهرتون بیمارستانی هست که زایمان بی درد انجام بدن برو اونجا،من تو اشنا و دوستام دیدم هر کی سزارین کرده از کمردرد های بعدش میناله 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2738
یکم به خودت مسلط باش گلم اون جبغا و فریدا طبیعیه تو زایمان تو زایمان طبیعی اولش چند ساعت درد داری ب ...

گفت خیلی خوبه بچه هم کوچیکه پیاده روی کنم که تا قبل از چهل هفته دنیابیادش که سختت نشه خدا بخواد

دکتربه من گفت لگنت عالی.ولی رحمت تنگه

دخترمم ۴کیلوبود

شایدبراهمین دردداشتم

شمالابدفرق داره فیزیک بدنت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

😢وای یادم نمیره عمه ام سزارینبود تا ۱۰شب،وقتی میخواست بخوابه از درد میرفت اسمون و میومد زمین 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
دکتربه من گفت لگنت عالی.ولی رحمت تنگه دخترمم ۴کیلوبود شایدبراهمین دردداشتم شمالابدفرق داره فیزیک ...

مگه بالاي ٣٩٠٠ رو سزارين نميكنن؟؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
مگه بالاي ٣٩٠٠ رو سزارين نميكنن؟؟

نمیدونم باورکن.بچه اولم بودوبی تجربه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706