2733
2739
عنوان

داغونم

227 بازدید | 20 پست

بغض داره خفم می‌کنه هیشکی رو ندارم که بشینه پای درد دلم ن از شوهر شانس آوردم ن از پدرم خیلی اعتماد بنفسمو از دست دادم یه جورایی از خودم متنفرم شدم فقط میخام بمیرم اما نمیتونم پسرمو تنها بزار 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خدا که هست به خدا توکل کن 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
توکل کردم ولی عوض اینکه همه چی بهتر بشه بدتر وبدتر میشه

خدا به دلت ارامش بده عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
از کجا میدونی دوست نداره؟؟ چیکار میکنه که به این نتیجه رسیدی؟

خیانت هزار بار بهم خیانت کرده بی احترامی می‌کنه اصلا براش اهمیتی ندارم 

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
2706